reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anulla nie znam metypredu więc ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć. Ciekawa jestem jednak co dr Suchanek powiedziałaby na to wszystko i jakie badania by zaleciła. A już wiesz kiedy będzie transfer? Może zaopatrz się w olej lniany, widzę, że nieźle pomaga

Medalikara na naturalsa to w ogóle nie liczyłam :blink: O dr Tchórzewskim też czytałam. W sumie faktycznie lepiej iść do niego, ale on ponoć często zapowiada, że jeśli nie poradzi sobie, to odeśle do Malinowskiego. Nie wiem, czy często to się zdarza. Dziewczyny na wątku o ivf pisały też, że dobrzy immunolodzy są w Warszawie, ale nazwisk nie pamiętam. Tu chyba pomocne byłoby forum Bociana bo z niego dużo wyczytałam o immunologii i o lekarzach specjalizujących się w leczeniu.

Dzidzik coś Twój organizm walczy i walczy i nie może się zdecydować... jeśli teraz faktycznie nie uda się, to pamiętaj że crio częściej się udaje :tak::tak:
 
reklama
GizaS, ja się staram ponad 10 lat (z przerwami, ale czas leci... ). I jedyną opcją jest IVF - nie możemy adoptować dziecka. Wiem co czujesz i jakie myśli przebiegają przez głowę. Ale myślę, że warto walczyć. I wierzyć - może właśnie teraz się uda?
 
Kasik fajnie, że masz takiego lekarza, który zawsze odpisze i pomoże :tak: fajna sprawa z tym aplikatorem :tak:

Dzidzik, jest jeszcze nadzieja, wszystko bedzie dobrze !!:tak:

Kotuska, dziewczyny mają rację, powtórz betę i na pewno wszystko będzie ok :tak:

pełna_nadziei83 witaj... no faktycznie dawno ciebie nie bylo ;-)przykro mi ze ciaza sie nie utrzymala ale najwazniejsze ze w nia zachodzisz bez zabiegow...

Madziula_87 witaj :-)
 
Olusia a Ty bety nie powtarzasz???

A ja sobie dziewczyny tak myślę, że chyba nie będę powtarzać tej bety. I tak w piątek muszę zrobić. Te bety strasznie mnie stresują a tak na prawdę w piątek USG i będzie wtedy wiadomo co w trawie piszczy. Bo beta to tylko wynik. A tak się znowu zestresuje.Zresztą w pon. wynik był z Invicty i w piątek tez będzie wiec będzie do czego porównać.
Jak myślicie dobrze robię ?
 
SIERPIEŃ:

05.08.2014 Agaawa wizyta w poradni genetycznej

06.08.2014 Medalikara badania prenatalne
07.08.2014 Hania punkcja
08.08.2014 Wanesska wizyta
08.08.2014 Agulla wysoka beta
08.08.2014 Kotuska wizyta pęcherzykowa
11.08.2014 Kasik81 wizyta
11.08.2014 AniaM wizyta i USG
12.08.2014 Kasik wizyta u genetyka + pęcherzykowa?
12.08.2014 Chloe wysoka beta
12.08.2014 Olusia wizyta pęcherzykowa
13.08.2014 Smerfeta kolejne spotkanie z kropkiem
13.08.2014 Genna badania prenatalne
14~18.08.2014 Anulla wizyta
18.08.2014 Milena wizyta serduszkowa
18.08.2014 Syllka wizyta w klinice
20.08.2014 Kwiatek wizyta miejmy nadzieje przedstymulacyjna
29.08.2014 Marikka wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Ale najwazniejsze moja beta z wczoraj to 300,2 mlU/ml
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
troche duzo przyrosla nie?
 
reklama
Do góry