reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

dzidzik a widzisz czyli jest światełko w tunelu, beta rzeczywiście niska ale może to leniuszek, skoro lekarz nie kazał odstawiać leków tzn, że też widzi szansę :tak::-):tak: Trzymam kciuki, koniecznie powtórz za 48 h w tym samym labo.

Smerfeta to dobrze, że sprawa się wyjaśniła :-)

Mój doktorek odpisał na sms'a mimo, że się okazało, że do 10-tego jest na urlopie :-) Napisał, że cieszy się bardzo z dobrych wyników i że jego prywatnym zdaniem nie muszę powtarzać już bety ale napisałam, że panikara jestem i wolę jeszcze ze 2 razy do wizyty powtórzyć ;-):-D Napisał też, że nawet jak nie ma miejsca 12-tego to damy radę czyli chyba mnie wciśnie :confused: mam się przypomnieć po urlopie, czyli 11-tego. Zdziwił się, że mam genetyka bo i po co teraz ale wytłumaczyłam, że to były badania pod kątem raka a nie niepłodności i nfz wymaga wizyty z wynikami (mimo, że są ok). O progesteronie nic nie pisał czyli chyba jest ok.
 
reklama
Dzidzik a może to taki ostatni okres? :baffled:
Kasik takie reakcje lekarzy cieszą bo widać że są zaangażowani w swoją pracę :tak: Czyli wizytę będziesz miała dzień przede mną :tak:
Magda to dalej pozostaje Ci kupować ciuszki unisexy ;-)
 
Kasik piekna beta! Baaardzo sie ciesze.

Kotuska trzymam kciuki za maluszka! &&&&&&&&&&&

Ja jutro mam wizyte w poradni genetycznej, bo jestem objęta programem rządowym dla kobiet 35+ w ciazy. Zobaczymy co mi powiedzą.
przesylam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Kasik fajnie, że masz takiego lekarza, który zawsze odpisze i pomoże:) Ja też bym betę robiła co 48h:)
Kotuska, dziewczyny mają rację, powtórz betę i na pewnowszystko będzie ok:)
Dzidzik, jest jeszcze nadzieja, więc również trzymam kciuki żeby leniuszek ruszył i beta zaczęła wyyysoko rosnąć:)
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale co jakiś czas staram się wpadać zobaczyć co u "starych " koleżanek a tu taaaaakie wieści :szok:
Kasik, Smerfeta strasznie się cieszę że jesteście w ciąży, w końcu sie udało:-D:-):tak: Już dawno nic tak mnie nie ucieszyło jak wasze wysokie betki :-) Smerfeta twój naturalsik bardzo cieszy i daje duże nadzieję, że w ciążę jednak można zajść w każdej chwili.
My 4 miesiące po porodzie zaczęliśmy sie starać o rodzeństwo, po 7 miesiącach udało się , ale niestety ciąża się nie utrzymała :-( Trudno mi o tym zapomnieć, ale i tak cieszę się że mimo słabych plemników dochodzi do zapłodnienia...
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, każda ciaża raduje serce, oby ich bylo jak najwięcej na forum a widze że dobra passa trwa :tak:
 
Kasik piekna ta twoja beta :) ale sie ciesze ;) a z progesteronem to poszalałaś !!!!!!
Dzidzik , mało masz tego progesteronu, tylko dupek 3x1? Beta sie ruszyła wiec jest szansa!! 3mam kciuki , moze to leniuszek !!!!!
Kotuska a ty na dupsko dostaniesz!!! Ile razy pisalysmy by bete powtarzać w tym samym labo !!!!!!!

Boshe ale naskrobalyscie !!!!! Zapomniałam telefonu dzisiaj , a jechałam do pracy , a ze M wyjechał to sie puściłam w miasto :) zakupiłam sobie japonki lacoste w super cenie na basen , M tez dostanie żebyśmy wyglądali jak z jednego bidula na basenie:) , zakupiłam perfum bo juz na resztkach jadę a czekam Na moj kochany juicy couture ........ weszłam tez do smyka , pierwszy raz , dziwnie sie czułam oglądając ciuszki, jeden wpadł mi w oko , szary pajacyk z kapturem z muszką micky a na kapturze były uszy :) ale nie kupiłam , postanowiłam po prenatalnch razem z M wybrać sie do sklepu i kupić jedną rzecz, moze jakos to mi pomoże w pokonaniu strachu........oprócz basenu zamierzam tez od września chodzić na ćwiczenia dla kobiet w ciąży :) jest tam tez taniec brzucha który uwielbiam :)))) chodziłam kiedyś i bardzo ubolewalam ze nie będę mogła potem ale te dla mamusiek sa spokojne :)
Pełna nadziei , juz iedluginuda wam sie z rodzeństwem dla malutkiej, jest światełko w tunelu :)

Magda a pytalas lekarza o płeć czy sam z siebie ne powiedział?
Edit:
Niestety kłaczki wracają powoli :(
 
Ostatnia edycja:
Genna, pytałam ;) poprosiłam żeby zajrzał między nogi dzidziusia :) ruszył głowica spojrzał i pokiwał głową że jeszcze nic nie powie. Ważne że wszystko dobrze nic innego nie jest ważne ;) we wrześniu będę miała dokładne USG u swojego gina i jeszcze połówkowe w invicta więc się dowiemy :)
 
reklama
Przepraszam że tak wcinam się w temacie, jestem tak zarobiona że brak mi czasu na jedzenie co dopiero forum. Nadrobię w Poznaniu pewnie. @ dziś przyszła jutro LH i E2. Trzymajcie Kciuki za dobre wyniki bo już chcę zacząć Gonal :-)
 
Do góry