reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ja byłam osobiście się zarejestrować u gina bo wróciła z urlopu położna "franca" która tel nie odbiera a potem mówi że już miejsc nie ma... Waga stoi w miejscu (od miesiąca) za to mam bardzo niskie ciśnienie przez ten upał chyba... Wizyta koło 16.
 
reklama
Kotuska kiedyś Lawendowy_sen zrobiła bete w innym labo i wyniki były mocno niepokojące więc bierz na to poprawkę i nie smutaj. Wkrótce wizyta u lekarza prawda?
 
Dziewczyny ja zawsze robię o podobnej porze góra różnica 30 min. wiec na pewno 72 h. Ale liczę na to że inne labo. Rok temu robiłam bete w invikcie a potem wieczorem w diagnostyce i róznica była niewielka a beta spadała bo było 2 dni po poronieniu. Wiec wynikało z tego ze diagnostyka zawyża wynik.Jak by była prawda to mój dzisiejszy , który jest z invikty wcale może nie być taki zły ( w odniesieniu do diagnostyki) Moje 2 pierwsze wyniki były bardzo duże wskazujące na bliźniaki , tak lekarka powiedziała wiec może faktycznie jeden mi pozostał. Powtórzę bete w środę w invikcie dla spokojnności. Trzymajcie kciuki .

Kasik, u Ciebie petarda beta ! Tak trzymaj !!!

Smerfeta, a Lawedowy to duże te różnice miała ? Wizytę mam w piątek dopiero.
 
Ostatnia edycja:
Kasik gratulacje, wszystko idzie cudnie :-)

Po wizycie: punkcja w czwartek, może coś wybiorą:-) na moje oko może będzie ładnych 5- 6 szt. oby były dojrzałe:-)
Trzymam za Was wszystkie kciuki. Trzymajcie też za mnie obym jechała na transfer i miała zwariowany przyszły tydzień, jeżeli chodzi o objawy :-D
 
SIERPIEŃ:

04.08.2014 Hania podglądanko
04.08.2014 dzidzik wysoka beta
04.08.2014 Magda wizyta

05.08.2014 Agaawa wizyta w poradni genetycznej
06.08.2014 Medalikara badania prenatalne
07.08.2014 Hania punkcja
08.08.2014 Wanesska wizyta
08.08.2014 Agulla wysoka beta
08.08.2014 Kotuska wizyta pęcherzykowa
11.08.2014 Kasik81 wizyta
12.08.2014 Kasik wizyta u genetyka + pęcherzykowa?
12.08.2014 Chloe wysoka beta
13.08.2014 Smerfeta kolejne spotkanie z kropkiem
18.08.2014 Milena wizyta serduszkowa
18.08.2014 Syllka wizyta w klinice
20.08.2014 Kwiatek wizyta miejmy nadzieje przedstymulacyjna
29.08.2014 Marikka wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane,

Niestety u mnie porażka. Nie mam jeszcze wyniku bety ale od wczorajszego późnego wieczoru rozkręca mi się wredna@ tzn pojawiło się plamienie z jasnej krwi, które powoli przeobraża się w normalny okres. A wiadomo, po cyklu stymulowanym ta miesiączka wygląda troszkę inaczej niż zazwyczaj. Także już na wynik nawet nie czekam....bo go znam:( mam 3 mrożaczki więc pewnie zrobimy sobie miesiąc przerwy teraz i wrócimy do kliniki po pierwszego:)
 
Kotuska mnie się też wydaje ze wynik jest niższy, bo był robiony w innym labo. Wiec nie stresuj siebie i kropka, tylko lec na bete w srode.
Kasik beta piękna ;), jeszcze raz gratki.
Magda ja tez chyba przez te upały jakieś niskie ciśnienie mam, wczoraj mialam 101/54, gdzie ja raczej z tych co mają 130/90 heh.
Co do paznokci hybrydowych, ja robię je od początku ciąży, z tym że nie ściagam ich w acetonie, tylko niestety piłuje, nie chce by aceton zaszkodzil mojemu maleństwu.
Ja po 2 tyg urlopu wracam dziś do pracki, ale tylko po 4 godzinki, wiec luzik. Pozdraiwam Was wszytskie:-)
 
Kasik piękna beta. Nareszcie doczekałaś się:) Mam nadzieję, że i ja niedługo doczekam się takiej i wystarczą mi 2 stymulacje do pełni szczęścia:)
Kotuska oczywiście, że trzymamy kciuki. Powtórzysz betę i na pewno przyrost będzie prawidłowy:)
 
reklama
Kotuska znalazłam wpisy Lawendowej :happy: Beta wynosiła 72,3 w labo invicta, po dwóch dniach 91 w labo lux med, na trzeci dzień 154,60 - labo invicta, więc widzisz podobna sytuacja do Tej, w której Ty się znalazłaś, choć u Ciebie to nawet nie wygląda tak źle jak było u Lawendowej
Dodatkowo znalazłam taki wpis od Lawendowej: "Po powrocie do domu sprawdzałam, że labo w Invikie, i w Luxmedzie niby oznaczają betę, ale w zupełnie inny sposób - L46, co oznacza betę HCG i jest bardziej dokładna i L47, co oznacza HCG i jest mniej dokładne."

Magda dzięki, czuje się w miarę ok. Często brzuch ciągnie raz po lewej, raz po prawej i za bardzo nie mam apetytu ale to może być od tych upałów

Dzidzik przykro mi... ważne że są mrozaczki.. crio udaje się o wiele częściej :tak:
Hania kciuki za piękne jajca &&&&&&&&
 
Do góry