reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Magda, prenatalne mam 13 sierpnia :)

Mimozama w takim razie juz kciuki 3mam :)

Medalikara juz odstawiam powoli progesteron, akurat kończą mi sie leki i dr juz nie przepisał nowych , od środy do wczoraj Miałam 2x2 Luteiny 100 i 2x1 a teraz 2x 1 lutki i 1x1 dupka, czyli juz 3 razy mniej tych świństw biorę :)
 
reklama
Genna i inne ciezarowki uzywacie aplikatora do lutki? Magda pisala, ze dla ciezarowek nie zalecaja wiec jajrzalam do ulotki i teraz sama nie wiem. Moje paznokcie moga byc chyba bardziej niebezpieczne niz ten aplikator. Dla mnie jest genialny i nie wiem jak radzilam sobie bez niego ;)
 
SIERPIEŃ:

05.08.2014 Agaawa wizyta w poradni genetycznej

06.08.2014 Medalikara badania prenatalne
06.08.2014 Dzidzik wysoki przyrost bety
07.08.2014 Hania punkcja
08.08.2014 Wanesska wizyta
08.08.2014 Agulla wysoka beta
08.08.2014 Kotuska wizyta pęcherzykowa
11.08.2014 Kasik81 wizyta
12.08.2014 Kasik wizyta u genetyka + pęcherzykowa?
12.08.2014 Chloe wysoka beta
13.08.2014 Smerfeta kolejne spotkanie z kropkiem
13.08.2014 Genna badania prenatalne
18.08.2014 Milena wizyta serduszkowa
18.08.2014 Syllka wizyta w klinice
20.08.2014 Kwiatek wizyta miejmy nadzieje przedstymulacyjna
29.08.2014 Marikka wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Kasik, ja aplikatora używałam do 6 tc do momenty plamień od tamtego czasu nie używam bo wkreciłam sobie że może nim się podrażniam... A teraz wkońcu kończę branie lutki i mimo iż mam obawy to nie mogę doczekać się kiedy przestanę się faszerować ;)
 
dziewczyny ja dzisiaj wstałam w nie najlepszym humorze!!!piersi mi opadły i prawie wcale nie bolą podejrzewam że to znak porażki :no:
Oj Agulla nie stresuj się ! Mnie piersi w ogóle nie bolą ! I w sumie ja mam duze piersi tak z natury wiec mi nie urosły i teraz to sie zrobiły takie w szpic. Jedyne co to że mam na nich więcej żyłek i takie obwódki wokół sutków.
Ale pamiętaj że każda z nas jest inna i ma inne objawy. A i te są często subiektywne. Tak wiec głowa do góry. Kropuś nie może widziec smutnej mamusi ! Kiedy testujesz ?
 
Hej nazywam się Magda, jestem z podkarpacia i też zakwalifikowaliśmy się z mężem do refundowanego IVF :) przygarniecie mnie? ;-).... jestem właśnie w trakcie wyciszania - długi protokół, w piątek jadę na zastrzyk Decapeptyl Depot 3,75, do 15.08 biorę antyki, odstawiam - dostaję @ i 2,3 dc zgłaszam się do Kliniki w celu rozpoczęcia stymulacji :)
 
reklama
Do góry