reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Czesc Dziewczynki tu link do wniosku o refundacje menopuru:
http://www.aotm.gov.pl/bip/assets/f..._4350_30_MENOPUR_hiperstymulacja_jajnikow.pdf

a tu Gonal F
http://www.aotm.gov.pl/bip/assets/f...l_F_75_900_stymulacja_owulacji_2014.05.09.pdf

i takie info znalazłam:
GONAL
Komunikat - 18 posiedzenie Rady Przejrzystości | AOTM

Menopur
Komunikat - 7 posiedzenie Rady Przejrzystości | AOTM


Ania, Twoje dzieciaczki są piękne .. Takie już duże. Cudowny widok.
Infinity, dziękuję za foteczke.... Twój kropeczek też sporo urósł i już ma etap małego ufoludka. Jest przepiękny...a że niewyraźny to trudno.... pewnie dziewczynka i trochę wstydliwa ;-)

Bibi, trzymam kciukacy za wizytkę... też się pochwal foteczką :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotuska wniosek wnioskiem ale czy przeszedł, od kiedy i jaka będzie odpłatność to nie wiadomo? Ciekawe czy leki będzie można wówczas też kupować w klinikach czy tylko w aptekach:confused: Gonal jest rekomendowany a menopur nie?
 
Ostatnia edycja:
Kasik, a ja myślę że jest coś na rzeczy skoro wcześniej opiniowali menopur, teraz gonal. I jak już publicznie powiedzieli ze prawdopodobnie będzie to myślę ze będzie bo wcześniej była cisza. I myślę ze w aptekach bo to na ryczałt.
Dopisałam jeden link ze monepur tez.
 
Kotuska napisałam zanim wrzuciłaś link o menopurze :sorry2: Super by było gdyby i Gonal i Menopur były refundowane. Mam nadzieję, że w tej sytuacji apteki będą lepiej zaopatrzone i leki będą dostępne od ręki. Jak jestem na wizycie przed stymulacją w Invikcie w Gdańsku to od razu dostaję zastrzyk a tak będę jeszcze biegać po aptekach i szukać leku. Może ta apteka na dole w Madissonie wyspecjalizuje się w tym bo to w końcu niezły biznes dla nich będzie.
 
20140522_174537.jpg
Hej Dziewczynki
a więc tak bhcg w 17 dpt 1166:-)
Pęcherzyk piękny i na swoim miejscu a córka moja ma 4,2 mm
teraz oby serduszko zabiło za tydzień :-)
 

Załączniki

  • 20140522_174537.jpg
    20140522_174537.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka!
Kasik zazdroszczę @ hahaha :-D Coś nowego nie? ;-)Mam nadzieję że wkrótce też dostanę, bo znowu będzie trzeba kombinować z wizytą w Łodzi. Jak czujesz się po encortonie?
Infinity ale masz już dużego dzidziolka, tak że już na usg fajnie widać:tak:
Bibi dla mnie to cały czas takie niesamowite, że to taki malutki Kropeczek a już wiadomo, że to tak właściwie Ona - Kropeczka
Medalikara, Gizas trzymam za Was mocne kciuki za udaną stymulkę&&&&&&&&&&&&
Anulla teraz nastała chyba moda na bieganie bo moja siora też skarżyła się na zatłoczone chodniki :blink:

Dziewczyny też mam nadzieję, że i Gonal i Menopur uzyskają refundację. Niech choćby w niewielkim stopniu to i tak będzie już duża ulga dla portfela.
A jak czujecie się w upały? mi dziś głowę rozsadza ale to chyba przez ciśnienie bo u nas w sumie jest przyjemnie za sprawą chłodnego wiatru
 
Do góry