reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Smerfeta Ty jako moja forumowa blizniaczka tez na dniach powinnas dostac @ ;) Po encortonie na razie (odpukac) czuje sie ok. Chyba przytylam 2 kg ale nie wiem czy to po tym czy nadrobilam po prostu postanowienie postne, czytaj slodycze ;) Pogoda typowo letnia, szkoda, ze mam duzo pracy bo chetnie bym wyjechala na weekend.
 
reklama
Kasik mi też "udało się" przytyć prawie 2 kg :wściekła/y: najgorsze że boje się ćwiczyć brzuszki bo oczywiście co miesiąc jestem w ciąży :zawstydzona/y: Kasik widzę, że Ty niezła plotkara jesteś bo masz już ponad 3 tysie postów!!!! :szok: Jak Ty to zrobiłaś że aż tak mnie w tyle zostawiłaś? ;-)

Ewelina ból brzucha jak na okres może oznaczać wszystko więc nie przejmuj się
 
Ewelina, spokojnie ;)
Nie stresuj kropka on się mości po prostu ;)
Mnie brzuch też bolał, chwilami tak że ratowałam się nospą.

Faktycznie mogliby wprowadzić tą refundację leków ile mniej kosztów... Ile jest jeszcze par które nie mogą sobie pozwolić na rozpoczęcie leczenia ze względu na koszty...
Daleko szukać gdybyśmy nie zakwalifikowali się do rządówki to na normalne podejście jeszcze długo musielibyśmy zbierać. Miałam odłożone pieniądze na jedną stymulację modląc się żeby starczo, na szczęście jeszcze zostało troszkę :)
 
MAJ:

24.05.2014 medalikara punkcja
24.05.2014 GizaS podglądanko
26.05.2014 Genna wizyta przygotowanie do crio
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
27.05.2014 Bernadka wysoka beta
27.05.2014 Ewelina.br wysoka beta
27.05.2014 Anuszka wysoka beta
27.05.2014 GizaS punkcja
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
29.05.2014 Bibi wizyta serduszkowa

CZERWIEC :

02.06.2014 Chloe wizyta start stymulacji
13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
A co to? Dzisiaj się nic nie dzieje?

Ale będzie upał ... uffff już jest gorąco a na termometrze raptem 16 stopni...

Miłego dnia :)
 
witajcie,
dziewczyny super wiadomość, jakby menopur był refundowany. Gonal mnie nie urządza, bo brałam gonapeptyl, no ale on nie kosztował tyle co menopur, to chociaż dobrze, że jedno byłoby tańsze.
Kasik, mam nadzieję, że apteka w madisonie będzie zaopatrzona, tylko że mi w klinice wszystko od razu mieszali i nie miałam problemu w domu, a ja nie wyobrażam sobie sama mieszać leki - trochę lebiega jestem w takich rzeczach:) Ale może nie będzie takiej potrzeby...
Bibi,
gratuluję 4,5 mm szczęścia, niedługo usłyszysz serduszko:)
Ewelina, spokojnie, nie stresuj kropka. Im bliżej bety, to niepokój zawsze wzrasta. Trzymamy kciuki za kropka:)
 
reklama
upał rzeczywiście dziś niesamowity będzie. Rano ok 6.00 patrzyłam to było ponad 20 stopni u mnie. a w pracy w pokoju mam 26 stopni, więc jeszcze komfortowe warunki. Od południa niestety już jest 28 i więcej stopni:zawstydzona/y: no ale dzięki temu chociaż wypijam więcej wody:)
 
Do góry