reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik subppopulacje kosztują 280 zł , nie słyszałam nigdy żeby komukolwiek wycinali żołądek z takiego powodu przecież nawet jeżeli wyszło by coś nie tak to są różne metody leczenia w tym także operacyjnego , myslę że powinien udać się do gastroenterologa i robic profilaktycznie badania do Was na pewno uspokoi. Z tą sumką za badania to chyba troszkę przesadził ta doktrorka ale w sumie co to dla nich 8 tysiączków. Cieszę się Kasik że udały się wizyty :-) Oby wyniki wniosły coś pożytecznego do tych naszych starań .
 
reklama
Heiza niestety podobno ten rodzaj raka, który występuje w rodzinie mojego M jak zostanie wykryty to już nic nie da się zrobić. Oczywiście operacja ale on zawsze daje szybko przerzuty. Ojciec M żył z nim 5 lat a jego ciocia tylko 3 miesiące od diagnozy :-( A badania genetyczne zarodków naprawdę kosztują 8 tys, mówiła mi o tym też dziewczyna, z którą leżałam na punkcji. Ona robiła z uwagi na swój wiek bo miała ponad 40 i bała się ZD.
 
Wow, 8 tysi za badanie? Nie mało:(
Kasik, cieszę się, że badania ogólnie się udały :) Już się wystraszyłam, że to wasze ost podejście. Mam nadzieję, że ostatnie przy pierwszym dziecku. A za jakiś czas wrócicie po braciszka:)
 
Kasik - to dla Ciebie tez był udany dzień! Super, ze wszystkie wizyty sie udały. &&&&& za wszystkie badania, żeby nic nie wykazały.

Basia-krk ale fajnie! Kupi! Bedą bliźniaki. A jakie śliczne juz sa... Hehe... Wykazany tatuś:)) hehe... Humorek mi dzisiaj dopisuje:)

Smerfeta nie będę robic IUI, bo po co skoro w nastepnym cyklu badania i juz.... Coś dr przebakiwal o antykach, wiec moze nawet wcześniej zacznę? Czy tak sie robi?... Nie znam sie jeszcze aż tak...

Montana miałas racje. Doktorek super. Jestem zadowolona. Sprzęt w gabinecie tez niczego... Nawet widziałam na ekranie milion razy powiększona moja szyjkę:)) robił jej zdjęcia:)) jedna wada - organizacyjna. Ja czekałam 1,5 godziny, byłam w gabinecie 45 minut, a pacjentki pomawianie co 15 minut. Troche bym to lepiej zorganizowała. :angry:
 
Hej;) no właśnie przez to wszystko boję się teraz... Chociaż czytałam że puste jajo płodowe jeśli nie jest powodowane mutacja kariotypow to raczej nie powinno się powtórzyć, że nie ma obaw przy kolejnych ciazach... Ale my kariotypow nie badalismy... Ale jeśli dobrze rozumiem to na usg. Na początku 6 tc powinno być widać czy zarodek się rozwija?? To stres teraz tylko" do przyszłego piątku do wizyty...
 
MARZEC:

19.03.2014 godz. 14:00 _Infinity_wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
21.03.2014 ZZOSKA wysoka beta
24.03.2014 Kotuska wizyt, podglądanko
26.03.2014 Tajger histeroskopia
26.03.2014 KasiaMakaronik wizyta
26.03.2014 Anulla wizyta przed crio
26.03.2014 lady_margot wizyta przed crio
27.03.2014 anuszka wysoka beta
27.03.2014 Wanesska wysoka beta
28.03.2014 ema51 wizyta
29.03.2014 AniaM wizyta serduszkowa
31.03.2014 danii wizyta omówienie dalszego planu działania
31.03.2014 Tajger wizyta kwalifikacyjna
31.03.2014 basia-krk wysoka beta

KWIECIEŃ:

14.04.2014 smerfeta wizyta przed crio
16~18.04.2014 Magda_7891 wizyta - zaczynamy
25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna
 
Ostatnia edycja:
witajcie,
Kasik, trzymam kciuki żeby z badań Twojego M nie wynikło nic niepokojącego. No i żeby reszta badań też była w porządku i byście nie musieli podchodzić do in vitro prywatnie, tylko ostatnia próba z ministerialnego się powiodła.
Infinity, trzymam kciuki za wizytę dzisiejszą. Żebyś mogła jak najszybciej podejść do crio:)
 
Kasik jak przeczytałam Twój post to żal mi się Ciebie zrobiło bo nie ma nic gorszego nisz te wstrętne raczyska a nasi M to dla nas największy skarb, rozumiem Twój niepokój .6 lat temu umarł mój teść na raka naprawdę był dobrym człowiekiem lepiej się z nim dogadywałam niż z własnym ojcem. Ale jeszcze nic nie jest potwierdzone także nie myśl o najgorszym .
Przed Wami następne podejście i mamy nadzieje że się doczekasz bliżniaczków:tak:
Ja dzisiaj załatwiłam sobie u ogólnego receptę refundowaną tak się ciesze bo przez te leki to można zbankrutować
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ale powiem Wam, że od wczoraj mam stracha. Muszę znaleźć gdzie M może zrobić badanie regionów kodujących genu CDH1, pani doktor dała namiary na MEDGEN. Muszę zadzwonić i zapytać ile to kosztuje.

Infinity kciukasy za owocną wizytę :tak:

KasiaMakaronik widzisz, mówiłam, że rodzinny może wypisać receptę ze zniżką. Korzystaj póki się nie zbuntuje :-)

Ja wczoraj zapomniałam wziąć receptę na kwas foliowy ale ostatnio rodzinny mi wypisywał bez zająknięcia się, tzn zostawiałam prośbę w rejestracji a później odbierałam receptę więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie.
 
Do góry