reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Lady_margot, współczuję. Diabelstwo zawsze pojawia się wtedy kiedy nie ma :( niestety u mnie dość często. Jak tylko zaczyna swedzieć używam plastry compeed choć nie zawsze pomagają. Ostatnio ratował mnie sonol ;) Na już wykwitniętą maś/pasta cynkowa żeby szybko zaschła. A i jeszcze maść tribiotic kiedyś mi pomogła też. Teraz zapobiegam pomadką ochronną przeciwko opryszcze ;)
(Help lips sztyft do ust)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny ja po nieudanym transferze 11 dni temu dostalam okres co prawda słaby , ale to podplamianie trwa juz tyle czasu , dr powiedział że by poczekać , ale ja już sama nie wiem może coś złego sie dzieje :confused:
 
Cześć Dziewczyki,
Podczytuję was cały czas i nieustająco o was myśle i trzymam mocno kciuki.
Nie pisze zbyt dużo bo mam ostatnio wokół siebie pare niezbyt przyjemnych spraw, wiec nie piszę by unikać użalania :tak:
Ale nie skreslajcie mnie jeszcze proszę, odezwę sie niebawem ;-)
 
a co do opryszczki to zapobiegawczo polecam carmex , odkąd go stosuje odpukać mi się nie robią . A miałam je dość czesto. A polecam plastry jak tylko zaczyna swędzieć. :o
 
dziewczyny jeśli chodzi o opryszczke to leczcie to świństwo przed transferami bo moja kolezanka z która razem miałyśmy transfer dostała opryszczkę po transferze (juz po pozytywnej becie) i wirus zaatakował zarodek (najprawdopodobniej tak powiedział lekarz ) i serduszko dzidziusiowi stanęło. Do końca nie wiadomo ale lekarz powiedział ze opryszczka mogła być przyczyną, wiec zaleczajcie to badziewie jak najszybciej. A piszę to dlatego ze dwa lata temu mój wuje od opryszczki dostał zapalenia opon mózgowych i ledwie go odratowali.
 
reklama
Do góry