reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Jak cenowo wyglądają takie badania? Może też bym to zrobiła skoro beta dwa razy nie drgnęła..
Z mojej wiedzy wynika, że zespół antyfosfolipidowy powoduje zakrzepy i może prowadzić do poronień, obumarcia płodu lub stanu przedrzucawkowego. Nie ma to jednak wpływu na zagnieżdżenie i implantację, więc w Twoim przypadku (moim zdaniem, a lekarzem nie jestem) nie ma sensu, na tym etapie, robić akurat tych badań.

Co innego badania w kierunku trombofilii, bo np. mutacja w genie pai-1 może powodować trudności w implantacji. Czasem dziewczyny i bez tych badań, mają wdrażany acard przy transferze.
 
reklama
Z mojej wiedzy wynika, że zespół antyfosfolipidowy powoduje zakrzepy i może prowadzić do poronień, obumarcia płodu lub stanu przedrzucawkowego. Nie ma to jednak wpływu na zagnieżdżenie i implantację, więc w Twoim przypadku (moim zdaniem, a lekarzem nie jestem) nie ma sensu, na tym etapie, robić akurat tych badań.

Co innego badania w kierunku trombofilii, bo np. mutacja w genie pai-1 może powodować trudności w implantacji. Czasem dziewczyny i bez tych badań, mają wdrażany acard przy transferze.
ja dostałam acard na zasadzie, że nie zaszkodzi a lepiej brać
 
Dziewczyny, jeżeli miałam punkcję o 9:20 wczoraj to koło której myślicie mogę się dziś spodziewać telefonu od embriologa?
u nas był telefon dopiero 2,5h przed transferem, jak próbowałam się dowiedzieć coś wcześniej to mówili, że nie mogą udzielić szczegółowych informacji na tę chwilę jest ok, ale przez dobę może się dużo zmienić.
 
u nas był telefon dopiero 2,5h przed transferem, jak próbowałam się dowiedzieć coś wcześniej to mówili, że nie mogą udzielić szczegółowych informacji na tę chwilę jest ok, ale przez dobę może się dużo zmienić.
ojej to teraz się przestraszyłam 😂😂 bo mnie zapewniali wczoraj w klinice, ze jutro (czyli dzis) zadzwonią, powiedzą ile się ostało, ile zapłodnili i potwierdza ostatecznie transfer.
 
reklama
Do góry