reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

No pewnie też się cieszyłam z zastrzyków 😀a jak mi pobierają krew to mi słabo😂
mi żeby pobrać krew nieraz się wbijają 3x, najgorzej jak w klinice raz nie mogli to mi z dłoni pobierały dwie panie bo jedna nie mogła, teraz jak myślę to też mi słabo😅
Miałam podobnie 😅 z żadnej nie leciała krew, zrobiło mi się słabo. Przyszła pani doktor i jak mnie zobaczyła to skwitowała, że w sumie ona nie musi mieć tych badań 😹
 
reklama
dziewczyny robiłyście te badania? myślałam że je robiłam ale tych nie a że jestem po 2 poronieniach to muszę je zrobić.
Jak mi wyjdzie coś nie tak to jest wskazana heparyna? Zobacz załącznik 1659480
Tak - to jest badanie w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Jeśli coś wyjdzie nie tak, to wskazana będzie i acard (najpewniej na stałe) i heparyna w ciąży.
 
Tak się zastanawiam, dzisiaj 7dc a ja nadal plamie, tak sporo :( niby biorę 3 tabsy od poniedziałku i tak nie wiem „co ze sobą zrobić” 🙄
Myślę, że najlepiej by było, jakbyś skonsultowała się (chociaż telefonicznie) z lekarzem w tym temacie. 7 dni, jak na moje, miesiączkowe standardy - to całkiem sporo, chociaż wiem, że niektóre dziewczyny mają tak „normalnie”.
 
Myślę, że najlepiej by było, jakbyś skonsultowała się (chociaż telefonicznie) z lekarzem w tym temacie. 7 dni, jak na moje, miesiączkowe standardy - to całkiem sporo, chociaż wiem, że niektóre dziewczyny mają tak „normalnie”.
Zobaczę jak dzisiaj „rozwinie się” sytuacja. Chyba namieszała heparyna i provera bo u mnie okres trwa max 5 dni 🤔
 
Tak - to jest badanie w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Jeśli coś wyjdzie nie tak, to wskazana będzie i acard (najpewniej na stałe) i heparyna w ciąży.
W takim razie się wkurzę jak wyjdzie że muszę brać, bo gdybym zrobiła przed procedurą to bym ominęła poronień. Fajnie 😒mogli mi to powiedzieć już dawno że mam zrobić 🙂↔️
 
Zobaczę jak dzisiaj „rozwinie się” sytuacja. Chyba namieszała heparyna i provera bo u mnie okres trwa max 5 dni 🤔
Pewnie jest to możliwe - wpisałam z ciekawości w google (bo leku provera nie znam).
 

Załączniki

  • IMG_9357.jpeg
    IMG_9357.jpeg
    87,6 KB · Wyświetleń: 10
W takim razie się wkurzę jak wyjdzie że muszę brać, bo gdybym zrobiła przed procedurą to bym ominęła poronień. Fajnie 😒mogli mi to powiedzieć już dawno że mam zrobić 🙂↔️
Prawda, bardzo dziwne, że żaden lekarz nie zlecił Ci tego wcześniej. U mnie było to jedno z pierwszych badań - zlecone zaraz po pierwszym poronieniu.
 
reklama
Dziewczyny, jeżeli miałam punkcję o 9:20 wczoraj to koło której myślicie mogę się dziś spodziewać telefonu od embriologa?
 
Do góry