reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczynki, jesteście wspaniałe. Zgodnie z podpowiedziami zadzwoniłam jeszcze raz i rzeczywiście Pani wcześniej umówiła mnie błędnie między 19-21 dc. Okazuje się, że jak podchodzę do crio w ministerialnym to wizyta jest między 1-3dc i w tym cyklu już crio. Cieszę się jak nie wiem, bo przełożyłam wizytę już na 26 marca :)

Gratulację ema51 :)
 
reklama
MARZEC:

18.03.2014 godz. 11:00 Agaawa wizyta kwalifikacyjna Opole
18.03.2014 kasik36 wizyty kontrolne i ustalenie dalszego planu działania (genetyk i gin)
18.03.2014 ema51 wysoka beta
18.03.2014 ilka_a wizyta przed crio
18.03.2014 basia-krk transfer...

19.03.2014 godz. 14:00 _Infinity_wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
21.03.2014 ZZOSKA wysoka beta
24.03.2014 Kotuska wizyt, podglądanko
26.03.2014 Tajger histeroskopia
26.03.2014 KasiaMakaronik wizyta
26.03.2014 Anulla wizyta przed crio
26.03.2014 lady_margot wizyta przed crio
27.03.2014 anuszka wysoka beta
27.03.2014 Wanesska wysoka beta
29.03.2014 AniaM wizyta serduszkowa
31.03.2014 danii wizyta omówienie dalszego planu działania
31.03.2014 Tajger wizyta kwalifikacyjna
31.03.2014 basia-krk wysoka beta

KWIECIEŃ:

14.04.2014 smerfeta wizyta przed crio
16~18.04.2014 Magda_7891 wizyta - zaczynamy
25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, wróciłam z długiego weekendu. Mąż mnie zabrał na takie "zadupie" bez internetu. Już nie mogłam wytrzymać, szczególnie bywam ciekawa co u KasiMakaronik? Ciesze się ogromnie Kasiu, że to nie pozamaciczna :)

Dziewczyny, tylu z Was miałam coś napisać, ale wiadomość emy51 zelektryzowała wszystko :) Gratuluję serdecznie, piekna beta! Będziesz miała na święta BN małego krzykacza :)

Basia - gratuluje transferu:)

Anuszka - ja również źle się czułam w weekend. Nawet bardzo źle, dlatego mąż mnie zabrał na krótki urlop. Już myślałam, że ponownie odzywają się moje schorowane jelita. Nigdy nie biorę tablet przeciwbólowych, a teraz bez nospy nie dało rady. Anuszko, testujemy razem:)

Magda 7981 - poproszę o wpisanie mnie do tabelki

Smutne jest to, że odeszła Kasiulka moderatorka. Była moją rówieśnicą, całe życie przed nią. Najbardziej szkoda mi jej córeczek półsierotek
 
Agaawa widzę że jesteś z wrocka ja pochodzę z okolic :-D
ema super wynik oby tak dalej:tak:
Zośka a ty to się nie łam na razie widzisz jak wygląda moja historia a mimo to po cichutku jeszcze robię sobie nadzieję:tak:
Iza jak Tobie miną dzień w pracy plecki nie bolą ;-)
 
ema51 bardzo Ci gratuluję :tak: jestem u tego samego dr. mam nadzieję że mi również tym razem się uda :sorry:
Anulla każdy blastuś to dobry zarodek jeżeli dotrwał do 5 doby :tak: i nie można ich porównywać z klasyfikacją zarodków w 2-3 dobie. Bądź dobrej myśli :happy:
 
ema cudownie :*
a u mnie dwa dzieciaczku w brzuszku - lekarz tak zadecydowal...
widzialam na usg taki pecherzyk cudowny! moje dziecinki... ohhh oby beta potwierdzila ze zostaly :marzyciel:
 
reklama
DW u dr. Cz:)
tylko mam tsh 2,78 - trochę wysokie - doktorek już dzwonił i mówił że najlepiej z endokrynologiem omówić - już się na jutro umówiłam...
doktorek mówił też że jak na mrożaczka to wysoka betka:) i mam wizytę umówić sobie na końcówkę przyszłego tygodnia - powinien już być pęcherzyk:)
teraz się tylko martwię moją historią wcześniejszą z pustym pęcherzykiem...ale pozostaje tylko czekać i dbać o siebie i wierzyć:)
pozdrawiam:-D

Ema, gratuluję mamusiu:)) Życzę spokojnej ciąży:)

Dziewczynki, jesteście wspaniałe. Zgodnie z podpowiedziami zadzwoniłam jeszcze raz i rzeczywiście Pani wcześniej umówiła mnie błędnie między 19-21 dc. Okazuje się, że jak podchodzę do crio w ministerialnym to wizyta jest między 1-3dc i w tym cyklu już crio. Cieszę się jak nie wiem, bo przełożyłam wizytę już na 26 marca :)

Gratulację ema51 :)

Dobrze, że zadzwoniłaś:) Może się spotkamy w invikcie 26.03:) ja będę od ok. 12.00, a na 16.00 mam wizytę u lekarza.
 
Do góry