reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kasik, dziękuję, że mnie doprowadziłaś do pionu:-D Ja wierzę w moje zarodeczki i mam jednak nadzieję, że to może dziewczynki i któraś ze mną zostanie:-). Mi wczoraj nic nie powiedział. Zapytałam co mogło być przyczyną niepowodzenia, ale nie potrafił się określić i na około coś mówił. Może dlatego, że to 1 podejście i za wcześnie na jakieś wnioski? Nie wiem.
 
Dziewczyny ciekawe jak tam u Zośki bo miała powtórzyć betę?
Hejka KasiaMakaronik przepraszam ale odcięłam się na razie od neta (ilka mi dała znać że pytałaś o mnie). Bety nie robiłam, dzisiaj byłam u pani dr.i p.dr.nie owijała w bawełnę (mało przyrasta) ale co nie znaczy że nie ma szans, więc w piątek rano robię betę a popołudniu będę miała wyniki i będzie wiadomo na czym stoję. Tymczasem żeby nie zwariować muszę unikać internetu bo serio można w głowę dostać, robię to dla zdrowia psychicznego a za Was wszystkie i tak trzymam kciuki!!!.
ad. enni odnośnie powietrza trzeba odwrócić strzykawkę i lekko popukać w nią żeby pęcherzyk powietrza przedostał się na górę i później go "wystrzyknąć" na youtubie powinny być filmiki pokazujące jak to się robi.
pzdr.Zzoska i dziewczyny nie poddawajcie się
 
reklama
DW u dr. Cz:)
tylko mam tsh 2,78 - trochę wysokie - doktorek już dzwonił i mówił że najlepiej z endokrynologiem omówić - już się na jutro umówiłam...
doktorek mówił też że jak na mrożaczka to wysoka betka:) i mam wizytę umówić sobie na końcówkę przyszłego tygodnia - powinien już być pęcherzyk:)
teraz się tylko martwię moją historią wcześniejszą z pustym pęcherzykiem...ale pozostaje tylko czekać i dbać o siebie i wierzyć:)
pozdrawiam:-D
 
Do góry