reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Staram się jakoś pozytywnie trzymać, ale ciężko jest generalnie z wiedzą jak u innych dziewczyn to wygląda i że one miały jakąkolwiek kreskę w 7 dpt...
Dzis masz 7dpt? Ja badam jutro krew dla kliniki, a wiem że się nie udało od 7-8dpt:(, tylko to był mój 4ty transfer niezłej blastki...:( trzeba sir podnieść i walczyć dalej..Twój dopiero pierwszy także spokojnie..
 
reklama
Dzis masz 7dpt? Ja badam jutro krew dla kliniki, a wiem że się nie udało od 7-8dpt:(, tylko to był mój 4ty transfer niezłej blastki...:( trzeba sir podnieść i walczyć dalej..Twój dopiero pierwszy także spokojnie..
A badaliście immunologię? U nas 5 inseminacji mimo idealnych wyników totalne zero, potem pierwszy transfer beta 4, więc to jak 0. Okazało się, że mam bardzo duży współczynnik ataku zarodka, a bardzo niski obrony, przyjęłam szczepienia i kolejny transfer się udał, wróciliśmy po 3 latach po ostatni zarodek, jedynie badając allo, wynosiło tyle co po szczepieniach, czyli po pierwszej ciąży się utrzymało i póki co transfer udany, dzisiaj 8tc.
 
A badaliście immunologię? U nas 5 inseminacji mimo idealnych wyników totalne zero, potem pierwszy transfer beta 4, więc to jak 0. Okazało się, że mam bardzo duży współczynnik ataku zarodka, a bardzo niski obrony, przyjęłam szczepienia i kolejny transfer się udał, wróciliśmy po 3 latach po ostatni zarodek, jedynie badając allo, wynosiło tyle co po szczepieniach, czyli po pierwszej ciąży się utrzymało i póki co transfer udany, dzisiaj 8tc.
Który parametr odpowiada za atak zarodka?
 
No niestety, ten prog utrudnia nieco życie w kontekście czystości, zgadzam się 😅 ja zmieniam majtki 3 razy dziennie 😅😅 takie życie 😵‍💫 trzymam kciuki, żeby tym razem prog się utrzymywał na ładnym poziomie.

Dziewczyny z mutacją pai-1 w homozygocie - jakie macie zalecenia dot. leków? Macie acard 75, 150 czy heparynę?
ogólnie to w internetach wczytywałam że niektóre dziewczyny stosują go doodbytniczo i że tak też można, już chyba zacznę to mocno rozważać 😳
 
reklama
ogólnie to w internetach wczytywałam że niektóre dziewczyny stosują go doodbytniczo i że tak też można, już chyba zacznę to mocno rozważać 😳
To u mnie nie wchodzi w grę. Jak miałam przy biopsji endo i drożności podany przeciwbol doodbytniczo to był dla mnie mega hardkor i lało się potem ze mnie niemiłosiernie. Ale mi tez ten prog dopochwowo jakoś bardzo nie przeszkadza, wiec mysle, ze u jednych po prostu lepiej tak, a u drugich inaczej. Ale widzę, ze ten cyclogest to taki duży czop, to może rzeczywiście wygodniej do odbytu… utrogestan to taka zwykłego rozmiaru owalna pigułka.
 
Do góry