reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Basiu mi na infoloini invicty tak pani powiedziala ze mam sie umowic miedzy 19a21dc i ze to jest bezplatna wizyta.myslicie ze mnie w blad wprowadzaja? A Anulla ja tez wracam po blastka 1ab a drugi 1bb...ale moze sa tylko takimi leniuszkami;)
 
reklama
Cześć Dziewczny!

trzymam kciuki za wszystkie wizyty, transfer i wyyyysoka bete! &&&&&

ja juz w domu po wizycie. Jestem bardzo zadowolona. Praktycznie jestesmy zakwalifikowani. Powód - niepłodność idiopatyczna. Badania USG super, dr powiedział "piekna macica" hehe.... Mamy jednak zrobić świeże badania - ja AMH i FSH w 2 dc, a mąż nasionka. Potem juz na wizyte, gdzie wpiszą nas do programu oficjalnie, potem dr zleci dwa badania cytomegalie i chlamydie. Ale na tej następnej wizycie juz dostaniemy rozpiskę z lekami. I start! Przewidywana punkcja i transfer ok. 10 maja!!! Huraaaa!

Czekam na równie dobre wieści u WAS!
 
Basiu mi na infoloini invicty tak pani powiedziala ze mam sie umowic miedzy 19a21dc i ze to jest bezplatna wizyta.myslicie ze mnie w blad wprowadzaja? A Anulla ja tez wracam po blastka 1ab a drugi 1bb...ale moze sa tylko takimi leniuszkami;)

ja bym zadzwoniła jeszcze raz na infolinię i jeszcze raz się dopytała. Tak dla Twojej pewności. Byćmoże nie wprowadzili Cię w błąd, ale dla świętego spokoju zapytaj się jeszcze raz. Bo ja jak dzwoniłam to kazali mi się zgłosić do 5 dc i tak miałam zapisane w zaleceniach. No i wczoraj chcieli mnie naciągnąć na płatną wizytę, ale udało się wyjaśnić, że jestem z rządowego programu. Skoro powiedzieli Ci, że wizyta bezpłatna, to pewnie tak jest, ale zapytaj czy nie musisz być we wcześniejszym dniu cyklu.
 
Basia
Fajnie ci że masz dwa maleństwa :-D
Teraz &&& za piękne zakończenie za około 38 tygodni :-D

Agaawa
Wspaniałe wiadomości
tak więc za 10maja!
 
reklama
Anulla nie moq zle o swoich zarodkach. Sa dobrej klasy tylko poczatkowe stadium blastocysty. Basia ma 3 dniowe. Moje w 3 dobie oba byly 8 A ale w 4 jeden zwolnil a drugi sie ksiazkowo rozwijal i staly sie w 5 dobie blastkami 1AA i 1BB. Dzisiaj rozmawialam z doktorkiem i tlumaczyl mi, ze byly ladne. Eiekszy problem widzi w braku implantacji z mojej strony niz klasy zarodkow. Dostalam skierowanie na subpopulacji limfocytow ale musze byc na czczo wiec zrobie w poniedzialek razem z mutacjami.
 
Do góry