reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

ImageUploadedByForum BabyBoom1398433415.200368.jpg
Mam nadzieje ze Lawendowy sen nie bedzie miała mi za złe ale Zosieńka jest tak piękna ze muszę wstawić jej zdjęcie :) ahhh piękne te dzieci z in vitro wychodzą :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398433415.200368.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398433415.200368.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Jeju ale slodka niunia. A ja dziewczynki jade na wizyte do Opola. Tylko jeszcze mam miesiaczke :/, ale moze nie bedzie mial doktorek za zle, w koncu jak na poczatku stymulacji trzeba sie zjawic w 2-3 dc to tez jest okres :-) . Ewelina kciuki za betke.
Genna supcio ze juz zaczynasz :-)
 
Genna miałam tylko drożność i jak na razie 1 transfer bo za pierwszym razem nie było zarodków. Muszę pogadać ze swoim doktorkiem może by mi zrobił w szpitalu na nfz.

Jejku jakie cudo ta Zosieńka Lawendowego snu :-)
 
Ewelina, przykro mi, że jednak to nie to co myślałaś. Ważne, że masz plan i wracasz do walki:)
Kasik, mi wspomniał dr. S podczas transferu, że mogłabym mieć ten zabieg. No ale nie wiem co zrobię, bo bym musiała iść do swojego gin i pewnie z pół roku czekać na zabieg. Przed kolejną stymulacją może się zdecyduję, bo i tak w tym roku nie podejdę drugi raz, chociaż mam nadzieję, że nie będę musiała. Twój dr. też mi nic nie mówił, a podczas transferu okazało się, że jest problem. Dopytaj się koniecznie o to jak będziesz na wizycie. Bo ja to chyba powinnam mieć ten zabieg, tylko szkoda, że nikt nic nie mówi na ten temat.

Piękną córeczkę ma Lawendowy. Chciałabym żebyśmy też już mogły się chwalić ciążą i takimi słodkimi maleństwami.
 
Ja juz po wizycie, zaczynam od nowego cyklu <jupi>, ale dopiero mam 5 dc wiec jeszcze troche czekania :-) . Juz mi lekarz wypisal Gonal F, bo mowi ze ladnie ostatnio reagowalam wiec nie chce zmieniac za bardzo stymulacji.
 
reklama
Do góry