reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Anulla myślę, że u mnie nic nie wspominał o histero bo widzi problem bardziej w moim AMH, wieku i immunologicznych sprawach :-(

może i tak. ja jestem po kilku operacjach, więc mogę mieć jakieś zrosty. Chociaż mi też powiedział, że moje amh jest problemem. Zaczynam tracić nadzieję, że się uda. Amh niskie, endometrioza, coś z macicą... to wszystko jest takie trudne do zaakceptowania.
 
Hejka!
Kasik, Anulla mój lekarz skierowanie na histeroskopie uzasadnia tym, że za mną: ciąża pozamaciczna, nieudany transfer, problem przy transferze. Więc Anulla może i Ty również powinnaś mieć histero, skoro był problem przy transferze. Z resztą tak jak podała nasza koleżanka z innego wątku (Pole) histero powinno być wykonywane na samym początku. I teraz też tak uważam. Szkoda tylko że u mnie są komplikacje i boje się tego co mnie czeka
Co do terminów to w szpitalu w Gdyni nie było żadnego problemu, po prostu czekałam na swój począek cyklu, ale nie wiem jak jest w innych szpitalach

Genna bardzo ładnie zareagowałaś na stymulkę. Kciuki by jajca pięknie rosły. No i dzięki za fotkę Lawendowej_Zuzi :blink: Mam nadzieję że Lawendowa nie będzie zła, bo to w końcu "nasze" pierwsze wątkowe dzieciątko :tak:
Ewelina szkoda że była ta złudna nadzieja... Ale teraz szykuj się bo już zaraz startujesz, więc szczęście może być już tak blisko :tak:
 
Smerfeta prorozmawiam z moim doktorkiem przy najbliższej okazji o histero. Może warto zrobić przed kolejnym podejściem, w końcu w rządówce to już ostatnie. Jezu jak ja bym chciała chociaż raz mieć mrozaczka:zawstydzona/y: Miałam w poniedziałek jechać na badanie subpopulacji limfocytów bo powinnam skończyć brać steryd ale nie mam jak jechać, za dużo obowiązków. Na wyniki jeszcze mogłabym jechać ale już na wizytę z wynikami przed weekendem majowym nie dam rady. I teraz nie wiem co robić. Czy brać steryd do poniedziałku, zrobić wyniki i znowu zawracać głowę doktorkowi przez telefon czy jednak brać dalej i umówić się na wizytę 5 maja.
 
Ewelina, szkoda że to jednak nie to.... a już miałam nadzieje ze złą passę przełamałaś. Naturalsik to by było coś !!!~Ale nic, nie ma co płakać.... walczysz dalej i to teraz się liczy :tak:


Dziewczyny ja tez myślę o histeroskopii. Skoro u mnie albo biochemiczna albo w ogóle się nie zagnieżdża to może coś jest w śluzówce nie tak. Sama już nie wiem. Zapytam profesorka we wtorek.
Myślicie że jak dostanę następną miesiączkę to będę mogła w tym cyklu podejść do krio? W gamecie po biochemicznej kazali odczekać 2 pełne cykle po tym cyklu czyli w sumie 3 miechy.A ja sobie pomyślałam ze może tak z marszu będzie lepiej, bo tamte krio w ogóle sie nie przyjęły. Może to kwestia nabuzowania organizmu po stymulacji ze były ciąże? Jak myślicie ?
 
Anulla myślę, że u mnie nic nie wspominał o histero bo widzi problem bardziej w moim AMH, wieku i immunologicznych sprawach :-(


Kasik mój lekarz przed stymulacją chciał bym zrobiła histero.Chciał już wiedzieć wcześniej wszystko o mojej budowie oraz czy nie mam polipów.Trzeba wszystko co możliwe wykluczyć by jak najszybciej się udało :)
 
Kotuska, w invikcie każą czekać 1 pełny cykl. Czyli już od 2 cyklu jedziesz na wizytę.
Smerfeta, dziękuję za informację. Zapytam lekarza podczas wizyty. Mam nadzieję, że u Ciebie się ułoży i szybko będziesz miała udany zabieg i wrócisz do walki:)
 
reklama
Do góry