reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ojojoj nie było mnie chwilę a tu się dzieje!!

Fasolkowa - przykro mi :( pozostaje to przełknąć jak gorzką pigułkę i zgodnie z maksymą "co Cię nie zabije to Cię wzmocni" ruszać dalej do walki. Trzymaj się dziewczyno!

Infinity - super, że słyszałaś serduszko a Kropek na pewno wszystko nadgoni!

Genna, montana - powodzenia na wizytach!

I miłego piątunia dziewczynki ;)
 
reklama
Genna, Montana, kciuki za wizyty
Ewelina, beta będzie wysoka :-)
Infinity maluszek zaraz się rozkręci
Fasolkowa jesteśmy z Tobą
powiedzcie mi czy pierwsza @ po stymulce też Was tak wymęczyła ?Boli mnie już 3 dzień ,a obfitość mnie zaskakuje :-(
 
Infinity, gratuluje serduszka. Niestety taki nasz los ze martwić to my się chyba do końca życia za te dzieci nasze będziemy.
Ale póki co pokaz foteczke małej fasolki z wielki serduszkiem :tak:
A bardzo proszę :-) niestety meega kiepska jakość pomimo dobrego sprzętu bo dzidzia podobno ułożyła się gdzieś na tylnej ścianie i na razie słabo ją widać ;-) Za ponad tydzień po kolejnej wizycie pewnie będę miała już lepsze fotki :tak:

20140425_083907.jpg

Dziewczyny - kciuki za dzisiejsze wizyty, Ewelina - za betę &&& :tak:
 

Załączniki

  • 20140425_083907.jpg
    20140425_083907.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 40
Tajger organizm musi sie oczyścić po stymulacji widać niech sie oczyszcza , pamiętaj ze ty miałaś duuuuzo tego niepewnie endo tez ładne , lepiej tak niż miałabyś mieć torbiele zaraz.
Infinity e jet kropek i to najważniejsze , takie zdjęcia zawsze wzruszają szczególnie nas które tak długo czekamy na ten nasz cud:)
 
fasolkowa - przykro mi... ale walcz dalej - zabieraj jak najszybciej mrożaka na całe 9 miesięcy:)
infinity - super że jest serduszko:) mam nadzieję że pęcherzyk będzie szybko nadganiał do odpowiedniej wielkości:)
pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki nadal zaciśnięte:)
 
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia. Dzisiaj je przeczytałam i podniosły mnie na duchu. Zadzwoniłam do lekarza i kazał pojawić się pod koniec @ i prawdopodobnie skieruje mnie na histeroskopię. Czy któraś z Was miała taki zabieg, czy jest on pod całkowita narkozą, czy leży się w szpitalu, czemu ma służyć?
 
reklama
Do góry