reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witam się!
Sto lat mnie nie było więc muszę nadczytać. Ale widzę że wielu stron nie zapisałyście przez te 5dni-to dobrze :-D
Jadę właśnie do roboty, oj ciężko będzie. Plamie od kilku dni,czy to normalne w kolejnym cyklu po stymulce? brzuch raz boli jak na @ a raz nie. Pewnie trochę się ten cykl wydłuży. Zawsze tak jest jak się czeka na @
No ale mam nadzieję że lada chwila nadejdzie i maj będzie nasz.
Kasik36
Opowiadaj jak było
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, dawno mnie nie było. Ostatni raz 11.04 jak dowiedziałam się, że niestety 1 podejście do ICSI nieudane:( Musiałam troszkę ochłonąć bo jednak ból był dosyć spory...same wiecie. Teraz przygotowujemy się do dalszej walki, tzn 3 miesiące przerwy, niestety nie mamy żadnych mrozaczków:(
fasolkowa życzę Ci żeby objawy okazały się ciążą:)
agulla przykro mi z powodu bety ale musimy walczyć dalej!
kotuska, bardzo mi przykro, tulę mocno...
Infinity, prześliczne zdjęcie i nadzieja dla nas wszystkich, że może się udać:)
 
Anuszka było super - plaża, baseny, słońce, zimne drinki, super towarzystwo - czego chcieć więcej ;-):-D

Hope ja bym Ci radziła jednak betę bo sikaczem możesz tylko sobie zepsuć humor, może jeszcze nie pokazać ciąży. Mam nadzieję, że tym razem Ci się uda. Często najsłabsze i najmniej rokujące zarodki robią niespodziankę i się przyjmują więc tutaj akurat reguły nie ma. Trzymam kciuki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta specjalnie dla Ciebie zdjęcie z Egiptu:

Egipt 2014 250.jpg
 

Załączniki

  • Egipt 2014 250.jpg
    Egipt 2014 250.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 57
No chyba dzisiaj z kliniki nie wyjdę... krew oddana przed 14 wizyta miała być o 16:10 a weszłam o 16:40... teraz dostałam zastrzyk i muszę jeszcze pół godziny tu siedzieć... ehhh
W sobotę kolejna wizyta, punkcja w poniedziałek lub wtorek.
 
Magda pół godziny opóźnienia to i tak dobrze :baffled: ja zazwyczaj wchodzę ok. 30 minut po czasie ale zdarzało się nie raz że opóźnienie sięgało godziny a mój rekord to 2h z minutami :-( ..
Mam nadzieję że przynajmniej wizyta udana?
 
Infinity, fakt te 30 minut to pikuś....
mój rekord opóźnienia to godzina 40 ;)
W obu jajnikach po 6 lub 7 pęcherzyków więc chyba dobrze. Oby dojrzały ładnie...
 
reklama
Magda, ja kiedyś w klinice krew oddałam przed 7 rano, a wyników nie było jeszcze o 14! A ja kiedyś też weszłam 2 godz później do lekarza. Także pół godz da się przeżyć:) pęcherzyków masz sporo, niech rosną i dojrzewają prawidłowo;-)
 
Do góry