reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Nooo ja jak wczoraj robiłam AMH (jednak w Invikcie) to też było pełno ludzi. Mega kolejka do rejestracji, tylko jedna pani rejestratorka, ludzie narzekający z każdej strony na opóźnienia wizyt o godzinę i dłużej - jednym słowem CHAOS.
 
reklama
fasolkowa - lepiej nie bierz tej aspiryny. Tak jak radzi Anulla bezpieczniejszy jest Apap lub Paracetamol. A najlepiej by było jakbyś wytrzymała i nie brała żadnej chemii.
 
Fasolkowa tak jak piszą dziewczyny tylko paracetamol bez żadnych dodatków . Nawet on jak się ostatnio okazało nie jest w 100% bezpieczny więc nie należy brać za często i za dużo ...
 
Hey :) Dziewczyny orientujecie sie co slychac u Gizas? Ona na tym watku sie udzialala ostatnio....pisze do niej na pw i nie odpisuje...martwie sie o nia....
 
fasolkowa głowa do góry ja też tak miałam - to był mój pierwszy objaw ciąży :-) nigdy wcześniej nie miałam tyle dni pod rząd tak silnych migrenowych bóli głowy - życzę aby u Ciebie również był to dobry zwiastun :tak:
 
reklama
Genna dziekuje za info :)

A u mnie hm...jak narazie w czarnej d...e jestem haha....jestem 8dpt blastki i mam czaje sie juz 2dzien zeby isc na bete haha...to byl moj 4transfer i im wiecej ich mam tym mniej wierze w sukteczniosc tej metody...bo niby dlaczego super zarodki, zadnych przeslanek medycznych nie mam co by wskazywalo na niepowodzenia a jednak sie nie udaje....
Jutro planuje zrobic sikacza haha bo na bete nie jestem gotowa :-p
 
Do góry