reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Magda &&&&& za jajeczka , cieszę się że wizyta się udała :tak:
Kasik jeszcze raz witaj w szarej rzeczywistości ale za to ładna pogoda was przywitała , jestem ciekawa co Tobie powie immunolog , mam tylko nadzieję że leki nam pomogą bo niestety dla mnie wlewy są nieosiągalne .
 
Dziewczyny mam pytanie...
Do tej pory brałam Gonal wieczorem koło 20tej teraz doszedł mi Menopur i Cetrotide.
Położna tłumacząc mi jak rozrabiać specyfiki zaleciła żeby Cetrotide brać rano a Gonal i Menopur wieczorem w odstępie min 30 minut. Któraś też tak miała? Pytam bo doktorek nie powiedział w jakich godzinach brać i trochę się stresuje teraz czy oby dobrze zaleciła :(
 
Smerfeta specjalnie dla Ciebie zdjęcie z Egiptu:

Zobacz załącznik 621093

Dzięki Kasik za ziomala :-D ale wiesz, to muskularne ramie trzymające ziomala jest dość intrygujące ;-)

Magda sporo jajec widzę naprodukowałaś, to pewnie tak przy okazji minionych świąt ;-) Cetrotide brałam o godz 7 rano a Gonal o godz 19 więc pewnie też masz tak brać. Jeśli jednak z rana będziesz badać estradiol, to weź zastrzyk ze sobą i dopiero po pobraniu krwi zrób zastrzyk
 
wróciłam z wizyty i tak jak wczoraj już było wiadomo ciąży brak :-(teraz tabletki antykoncepcyjne na dwa cykle :-(pani doktor powiedziała że teraz zaczniemy stymulacje już od 21 dnia cyklu czy któraś z was miała taką stymulację?
a jeśli chodzi o dofinansowanie to miało być od 1.05 ale nie przeszło nie ma na liście naszych leków:no:
 
hej dziewczynki:)
wcześniej nie zwróciłam uwagi ale miałyśmy błąd w kalendarzu i moja wizyta była dzisiaj:)
okazuje się że jest wszystko ok:) maluch rośnie, serduszko bije z odpowiednią częstotliwością:) już ma 26mm:)
ślad po tym moim nieszczęsnym rozwarstwieniu kosmówki widać jeszcze, ale powiedział doktor że troszkę potrzebuje żeby całkiem zniknął, i póki nie ma objawów niepożądanych typu bóli i plamień mam być spokojna, nie widzi bowiem nic co by budziło niepokój:) a w razie pytań i wątpliwości jest pod telefonem praktycznie cały czas i żeby nie martwić się tylko dzwonić... powiem wam że lekarz chyba dobrze trafiony:)
wklejam wam fotkę Dziubaska i przesyłam ciążowe fluidy :)
DSC07688.jpg
muszę przyznać że od transferu nie miałam żadnych konkretnych objawów, więc tym się kochane nie martwcie... nie wierzyłam że się tak uda za pierwszym razem, ale mam swój cud i życzę Wam żeby kolejne się posypały:)
pozdrawiam
 

Załączniki

  • DSC07688.jpg
    DSC07688.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry