reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik36, Agusiapela, jeśli doktorek nie wyjaśni mi o co chodzi z tym wzrostem AMH, a dziś mam wizytę, to na prawdę przestanę wierzyć w wiarygodność tego badania :sorry: no bo sorkki, co laboratorium to inne wyniki? I Blueskye też tak miała. Skoro tak to ma wyglądać, to Agusiapela radzę wykonać ten wynik w laboratorium Bruss ;-)
W bruss (07.2013), wynik 2 ug/l, wartości referencyjne: kobiety w okresie rozrodczym: 1 - 8, kobiety po menopauzie: <1
w invicta (04.2012), wynik 1,10 ng/ml, wartości referencyjne >1,40
 
reklama
Agusiapela wynik musisz miec swierzy i musisz sie nim okazac bynajmiej ja tak musialam
teraz czekam do 2dc i robie badanie fsh przy okazji robimy te hiv hcv
emek na kolejnej wizycie poproszony byl o oddanie nasienia mimo ze mamy swierze aktualne badanie rozszerzone z invimedu
po wizytach dam wam znac co i jak narazie stoimy w miejscu wy tez dajcie znac
ja moje amh robilam 5,04,2013 i mialam 2,14
jesli jest powyzej chyba 5 to swiadczy o pco a niskie o obnizonej rezerwie wiec lepiej to zbadac na bieząco takie jest moje zdanie
 
KASIk-mi się wydaję że różnica w wyniku polega na wartościach tzn.W bruss wyszło ci 2 ug/l a w invicta 1,10 ng/ml,w invicta mierzą w ml i wydaje mi się że to jest prawidłowy wynik.A do refundacji potrzebny jest wynik w ng/ml minimum 0,5 być może się też mylę.Może ja też miałam w Provicie wynik 5,2ug/l lub też 0,52ng/ml.Zaraz zadzwonię i dowiem się czy jest już wynik.
 
Agusiapela też się tego chciałam uczepić ale konwertery jednostek jakie znalazłam na internecie, te dwie jednostki przeliczają jeden do jednego :confused:
 
ja mam 30 lat nigdy nie miałam żadnej operacji,owulację mam wzorowe bo je czuje:-)Badania jakie robiłam dwa lata temu FSH-8,55mIU/ml,Estradiol-41,05pg/ml,Prolaktyna-18,89ng/ml,TSH-1,82mIU/I,FT4-18,19pmol/L HSG-drożność ok.Wydaje mi się że były ok jak myślicie?USG zawsze wskazywały pęcherzyki i zawsze pękały.Ale to AMH nie daje mi spokoju,zadzwonię jeszcze później to może wynik już będzie.
 
Cześć :)
Agusiapela chyba Cię pamiętam z wątku IUI:sorry2: Przykro mi że cię zmartwię, ale może być to wynik 0,52. Choć wtedy dr powinien zareagować i od razu proponować ivf, bo z takim AMH jest bardzo, bardzo cieżko zajść naturalnie:zawstydzona/y: FSH masz 8,5 czyli też już nie takie idealne. Choć nie wskazuję na dratsycznie obniżoną rezerwę,

Ja dziś dostałam @, jutro jadę robić badanie AMH, FSH, estradiol, TSH i coś tam jeszcze,czekam na wyniki i się okaże czy mam szanse na dotację, marzę o wyniku 0,51 :sorry2: liczę że tak jak wiele dziewczyn będzie jakiś bląd w poprzednim badaniu i będę mieć większa rezerwę niż 0,4. A od jutro biorę też antykoncpecję:zawstydzona/y: ehh miesiąc bez łudzenia się, a to po to by torbiel sie wchłoneła, już jest mniejsza ale to podbno dla pewności:zawstydzona/y:
Kurczę nawet nie wiem czy jak nie dostanę dotacji to czy będzie mnie stac na ivf, ponad 3000 zł straciłam na falstart przy ostatniej procedurze, przepadło 3000 zł z dofinasowania z "cud in vitro" czyli potrzebuję znowu 14-15 tyś:szok:

Smerfeta dziwne te Twoje wyniki AMH, a jakie masz FSH ?
 
reklama
Do góry