reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

GIZAs-kochana jak dobrze pamiętam to jesteśmy w tym samym wieku prawda?Biedna jesteś z tym torbielem,ale będzie dobrze trzymam kciuki za ciebie i za was dziewczyny aby rządówka nam wszystkim się udała.Kurcze poryczałam się z tego wszystkiego bo ileż można.
 
reklama
Agusia nie da się obliczyć o ile spada AMH:zawstydzona/y: nie masz na to żadnego wplywu:zawstydzona/y: pozostaje tylko zaciskać kciuki co robię:sorry2: żeby wynik było 0,51, bo ma być większy niż 0,5. Ale wiesz że chodzi rządowi o to by się pochwalić dużo skutecznością uzyskaniem ciąż, a kobiety jak ja z obniżonym AMH mają mniejsze szanse na ciąże a co za tym idzie zanizam statystykę dla rządu:no:
 
Agusia, taki nasz cholerny los :( ale już chyba zaczynam się z tym oswajać, bo ostatnio opieprzyłam koleżankę, która narzekała że pierwsze tygodnie po porodzie to najgorsze tygodnie w jej życiu. Wcześniej nie miałabym śmiałości opierdzielać za takie teksty. Musimy pogodzić się z tym, że jeszcze to potrwa i tak jak możemy, powoli i pewnie iść do przodu robiąc kolejne badania, chodząc na kolejne wizyty, zabiegi itp... i wierzę, że w końcu się doczekamy bo wiele dziewczyn już się doczekało
 
Masz rację kochana ale to jest niesprawiedliwe bo nawet kobieta z obniżonym AMH może mieć duże szanse na ciążę.Masakra robią nadzieję a później stawiają warunki szok :szok:
 
łoooo aż 5,2?!!!! Agusia a Ty nie masz PCO? nie twierdzę że musisz mieć przy tym wyniku, bo może już to wykluczyliście z jakimś doktorkiem? no i napisz koniecznie jaką jednostkę masz podaną (chyba że jeszcze nie masz)
 
kochana nie mam PCO już sprawdzane było,jadę teraz po wynik i jak wrócę to podam jednostkę.Poryczałam się bardzo:-)
Zadzwoniłam od razu do mojego m i powiedział że wiedział że wszystko będzie ok ale ja i tak miałam czarne myśli.Pani sprawdziłą mnie po numerze dowodu oraz drugiego imienia i podała 5,20.Jak wrócę to się odezwę
 
Agusia nawet jeśli było 5,2 w 2011 to nie spadło bez zabiegów poniżej 0,5, więc możesz być spokojna. Nie wiem jak się sprawdza pco ani nie za wiele o tej chorobie ale wiem że tak samo utrudnia zajście w ciąże jak endometrioza
 
reklama
Dopytałam panią dokładnie i powiedziała 5,2 to może mam szansę na refundację.Nie znam się na tych wynikach bo raz na necie piszę że do 1,4 a gdzie indziej od 3 do 8.
 
Do góry