reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik36 ja po rozmowie z lekarzem zrozumialam dlaczego wazne jest odczekanie wlasnie min 3 cykli, dlatego dobrze zrobisz czekajac tyle czasu. To bedzie Twoje 3 podejscie, wiec nich gamety sie dobrze odnowią, a i nasienie męża bedzie lepsze. Te 3 in vitro musi być trafione Kasik :-). No i dobrze że sobie popiłaś, troszkę smutki się zatopiło hihi. No ten lubrykant niby ma dobre opinie,ale ja tez jakos w pazdzierniku 2013 używałam przez caly okres owulacji i niestety mi nie pomógł.
 
reklama
montana, kasik, życzę z całego serducha "wpadki" podczas przerwy :tak:

Mnie czeka niedzielny obiadek u tesciów ... pyszne ciasto zrobione i lecę się szykować.
Forum jak narkotyk chociaż na chwileczkę trzeba zerknąć co się dzieje :p

Miłego dnia kobietki ;)



Marzec:
03.03.2014 KasiaMakaronik III weryfikacja
03.03.2014 basia-krk stymulacja start :)
03.03.2014 _Infinity_ wysoka beta + wizyta
03.03.2014 ema51 wizyta
04.03.2014 Smerfeta wysoka beta + wizyta
04.03.2014 AniaM wysoka beta
04.03.2014 anuszka - estradiol+podglądanko
05.03.2014 ilka_a wysoka beta
10.03.2014 genna: wizyta w klinice ,czy to już?
17.03.2014 Anulla28 wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
 
Smerfeta jaką i gdzie kupujesz wit D3, na doz.pl?

Ja już złożyłam zamówienia na 6 opakowań dhea eljot, femifertil i tym razem zamówiłam też herbatki płodności, może pomogą chociaż na moja psychikę :zawstydzona/y:Resztę suplementów jeszcze mam na około 2 miesiące.
 
Witam dziewczynki :) ja ostatnio jakoś nie miałam weny do pisania ,ale czytam na bieżąco ;)

Kasik36 ja uwielbiam wino i tęsknię za wieczorną lampeczka :) a co do piosenki to moja wyobraźnia nie wiedzieć dlaczego wywołała uśmiech na twarzy ,ogolnie jak najbardziej trafiona ...

Heiza jeszcze raz gratuluje :)
 
ilka u mnie na 1 lampce nigdy się nie kończy ;-) A piosenka też wywołuje uśmiech na mojej twarzy, mimo, że na co dzień nie toleruję nadmiaru przekleństw to ona jest po prostu z......a :-D;-)
 
reklama
Montana8, dzięki za informacje, zgłoszę się najpierw tam bo mam najbliżej, jak coś będzie szło nie tak to w tedy pomyśle o zmianie. a co do kolejki to i tak u mnie trochę zejdzie bo na pewno nie ominie mnie operacja, mam tylko nadzieję ze się skończy tylko na laparoskopii bo już jedną laparotomie miałam a mam liczne zrosty więc może być różnie:zawstydzona/y: . A ty gdzie się leczysz?
Dziękuje wszystkim za wsparcie, to dla mnie ważne bo zaczyna mnie to wszystko przerastać:-(
 
Do góry