reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Ewelina.br postaraj się nie stresować, może to dobry objaw, mam nadzieje że w Dzień kobiet dostaniesz najpiękniejszy prezent w postaci pozytywnej bety ;-)

mada:) witaj, z nami na pewno bedzie raźniej przejść przez tą drogę do szczescia. Ja też leczylam sie w Invimedzie we Wro, ale ja nie bylam zadowolona, jak dla mnie to oni ida tam na ilość a nie na jakość. Wiec zmienilam klinikę i jestem mega zadowolona z podejscia lekarzy. Poza tym w mojej klinice nie ma takich kolejek jak we Wroclawskim invimedzie, podobno kolejka duza ze zapisuja na 2015 rok. Trzymam kciuki za Ciebie :tak:


Hihi ja też musiałam zajrzeć tu, dzień bez forum dniem straconym :-p. Już mój mężulek sie smieje że to nałóg... My z M od wczoraj działamy :zawstydzona/y:, może uda się naturals hihi. Mamy 3 cykle odpoczynku od in vitro to może jakis cud sie zdarzy :sorry:.Wspomagamy się lubrykantem pomagającym zajść w ciążę conceive plus (zostały mi 2 tubki z tamtego roku). Używała może któraś z Was? No i oczywiście 15 min z nogami w górze :zawstydzona/y:.
 
reklama
No i pękł wczoraj litr wina a nawet trochę więcej a dzisiaj nawet się dobrze czuję :-)

Montana
ja używałam ale jak widzisz bez rezultatu. Natomiast moja koleżanka w grudniu urodziła ślicznego synka dzięki właśnie temu żelowi.

Kotuska tak jak napisała Smerfeta brałam 9 dni Menopur 300 j

Danii kochana, jesteś tylko rok ode mnie starsza :zawstydzona/y: Czekamy na Twoją historię jak będziesz gotowa się nią z nami podzielić.

Bibi super, że już zaczynacie :-)

Mada witaj, dobrze trafiłaś :tak: Dziewczyny tutaj to istna kopalnia wiedzy.

Mi pani doktor, która wczoraj ze mną rozmawiała powiedziała, że muszę odczekać conajmniej 1 cykl ale jeżeli psychicznie potrzebuję więcej to już ode mnie zależy. Przy poprzednim razie też tak mi mówił mój doktorek. Ale ja i tak wolę 3 cykle odczekać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry