reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny ostatnio zamawiałam witaminy w aptece internetowej gemini. Ceny konkurencyjne (przynajmniej na te witaminy co kupowałam to taniej niż w doz), dostawa szybko. I sporo taniej niż w aptece normalnej a nie trzeba stać w kolejce ;)
 
reklama
Montana8, dzięki za informacje, zgłoszę się najpierw tam bo mam najbliżej, jak coś będzie szło nie tak to w tedy pomyśle o zmianie. a co do kolejki to i tak u mnie trochę zejdzie bo na pewno nie ominie mnie operacja, mam tylko nadzieję ze się skończy tylko na laparoskopii bo już jedną laparotomie miałam a mam liczne zrosty więc może być różnie:zawstydzona/y: . A ty gdzie się leczysz?
Dziękuje wszystkim za wsparcie, to dla mnie ważne bo zaczyna mnie to wszystko przerastać:-(

A ja leczę sie w GMW w Opolu, bardzo podoba mi się podejscie lekarzy. We wro tego nie doświadczylam, ale nie znaczy że ty nie bedziesz zadowolona.W Invimedzie podchodzilam 2 do IUI, szlo jak na taśmie na produkcji. I co najważniejsze zrazilo mnie to że lekarz nie chcial mnie zakwalifikowac do programu rzadowego mimo że jak najbardziej sie kwalifikowalismy. W Opolu tego problemu nie bylo, pierwsza wizyta i odrazu zakwalifikowani ;). Pozdrawiam
 
Dzięki bardzo. Zobaczymy jak to wszystko będzie. Trochę sie tego wszystkiego boję, ale mam nadzieje że dam rade, w końcu warto dla upragnionego maluszka:laugh2:. Moja lekarka mówiła że według niej jak najbardziej sie kwalifikuje z moją nieszczęsną endometriozą 4 stopnia. A w Opolu długo sie czeka?
 
mada:) nie bój się ;-). A to, że ja mialam tam przygody nie znaczy że ty bedziesz mieć. A do jakiego lekarza zamierzasz tam iść, ja chodzilam do dr G. A w Opolu jak pojechalam 20 listopada na wizyte kwalifikujacą to już w styczniu zaczynalam stymulacje. Ale tak jak piszesz dla maluszka jesteśmy w stanie zrobić naprawdę dużo :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny ostatnio zamawiałam witaminy w aptece internetowej gemini. Ceny konkurencyjne (przynajmniej na te witaminy co kupowałam to taniej niż w doz), dostawa szybko. I sporo taniej niż w aptece normalnej a nie trzeba stać w kolejce ;)

Ja też korzystałam i bardzo polecam :tak: Co prawda nie wszytko mają ale to co jest na stanie nigdy nigdzie indziej mi się nie udało znaleźć taniej. Mają też kilka punktów odbioru osobistego na terenie kraju.

Dziewczyny ja chyba zwariuję przed jutrzejszą betą :zawstydzona/y: Mam tak podły nastrój że to już chyba do jakiejś depresji się zbliża :-( Sama nie wiem skąd ten brak wiary - mi się cały czas wydaje że jak się w końcu uda to 'na pewno będę czuła' - no i nic poza wszystkimi skutkami ubocznymi leków oczywiście nie czuję :-( Jak kobieta zachodzi w ciążę to powinna chyba zacząć świecić w ciemności - nie było by przynajmniej wątpliwości :-p
 
Infinity ale przecież brak objawów to też objaw ;-), musi być dobrze, wszystkie tu na forum trzymamy kciuki jutro za Twoją betkę :-)
mada:) nie wiem którego lekarza Ci poradzić, bo tak jak piszę ja nie bylam zadowolona, a już napewno nie idź do pani dr W. Ja chodzilam do Gizlera bo mial najlepsze opinie na necie ale jednak ja nie bylam zadowolona z wizyt. Jest tam jeszcze dwóch innych lekarzy ale nie wypowiem sie na ich temat bo nie chodzilam do nich. Poczytaj sobie opinie o wszystkich na necie i wybierz sama, posłuchaj serca :-p
 
Myślałam właśnie o doktorze Gizler albo Żórawskim bo w sumie oni mają najlepsze opinie na necie. Wszystko się okaże jak pojadę. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i że nas zakwalifikują. szkoda że moja lekarka tam nie pracuje:-(. Byłoby łatwiej.
 
reklama
Do góry