reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska może akurat trafiałaś na lekarzy w Gamecie, którzy mają kontrakt z nfz, jak napisała Heiza w Invikcie tylko 1 lekarz ma umowę i on może wystawić taką receptę.

KasiaMakaronik powiem Ci szczerze, że dzisiejszy wynik przyjęłam na klatę wyjątkowo spokojnie ale to pewnie dlatego, że od wtorku już wiedziałam, że się nie udało i zdążyłam się z tą myślą oswoić, co nie znaczy, że pogodzić :zawstydzona/y: A Ty jak się czujesz? Razem z M pewnie rozpiera Was niesamowita radość, wyobrażam sobie, że też lęk o dziecko ale ten akurat jest nieodzwony już do końca naszego życia, bez względu na stopień zaawansowania ciąży i wiek dziecka bo przecież o 30-letnie dzieci rodzice też się martwią ;-)
 
reklama
Olusia napiszę w imieniu Heiza, mam nadzieję, że nie będzie miała mi tego za złe ale doskonale wiem co i jak bo miałyśmy razem punkcję, transfer i weryfikacje. Tak więc miała podany 1 zarodek 5-dniowy, weryfikacje były w 3, 6 i 10 dpt.
 
Danii a Ty już miałaś 2 podejścia z rządówki? Patrzę na Twój suwaczek i widzę jedno podejście. Ty chyba też nie mam mrozaczków?

Smerfeta teraz w Tobie pokładam wielką nadzieję, Tobie musi się udać :tak::tak::tak: Trochę egoistycznie ale wierzę, że jak Tobie się uda to mnie kiedyś może też się uda :zawstydzona/y: Patrząc w kalendarz to muszę odczekać 3 cykle bo przy 2 załapałabym się na okres około długiego weekendu a wiadomo jak to jest z pracą lekarzy w klinikach w tym czasie, niepotrzebny stres.

A co do statystyk to wiadomo jak to z nimi bywa, nie napisali za którym razem osiągają taką skuteczność i jakimi metodami ;-)To jak ze średnią płacą krajową, wg niej powinniśmy zarabiać 3805,28 zł. a dla większości z nas to szczyt marzeń.

Kasik, moje podejście z rządówki to było dopiero pierwsze, ale ogólnie trzecie, spróbuje jeszcze tylko raz, bo za miesiąc strzeli mi 39, a zapewne wiecie, że te próby i stymulacje nie zostają obojętne dla organizmu. Jak za czwartym razem się nie uda, to widocznie tak ma być.
Kiedyś opowiem wam moją historię, jest bardzo smutna, więc dlatego uważam, że jakoś podwójnie obrywam od losu.
Ja wczoraj tez strzeliłam sobie 2 drineczki, bo musiałam upuścić emocjom, ale tak jak Genna piszę, czułam się jakbym wypiła 5 ;-)

Genna gratuluję i podziwiam Cię za wytrwałość.
 
Ostatnia edycja:
Kasik36:-( przykro mi bardzo... Odczekaj najlepiej minimum 3 miesiące.
Heiza spokojnie może nie ma się czym stresować. Mam nadzieje że bedzię ładny przyrost. Narazie postaraj sie az tak nie stresowac (wiem, łatwo sie mówi), ale pamiętaj że kropeczka nie lubi takich stresów mamusi ;-)
Genna wow ale sportowiec z Ciebie i tak trzymaj ;)
danii kochana mam nadzieje ze kolejne podejscie bedzie strzałem w 10, życzę Ci tego z calego serca.

A ja wczoraj mialam wizytę u lekarza, pierwsza po nieudanym transferze i w celu ustalenia dalszego planu dzialania. Więc ze mną jest wszytsko OK, nie ma żadnych torbieli ani cyst, a troche sie tego balam, Bylam nakręcona by startować już za 2 miesiace, ale lekarza troche ostudzil mój zapał, wytłumaczyl mi że organizm musi wypocząc 3 cykle,że ok 100 dni trwa odnowa gamet żeńskich,a co 90 dni trwa produkcja wartosciowych plemnikow. Ma racje moj dr nie ma co sie napalac, Poczekam cierpliwie i mam nadzieje ze 2 podejscie bedzie udane. Mężowi przepisal Profertil drogi ale mówi,że dobry, a mi kazał brać DHA, wit. D3 nawet do 1000mg <hmmm a gdzie takie dostane??> ikwas foliowy. Pytałam czy jest mozliwosc by podali mi 2 zarodki <wiek 27 lat > niestety nie, ehh szkoda. No ale cieszę się bo ja do płacenia a lekarz że to w ramach MZ, a bylam pewna że taka wizyta bedzie płatna, kazał przyjsc jeszcze w polowie kwietnia lub pod koniec, to wtedy da mi zlecenia na badania i jakos w maju chyba pod koniec moze bedzie kolejne podejscie. Najlepsze jak wracałam z mezem do domu złapała nas policja :wściekła/y: ia mandacik 100 zl wrrr. A jeszcze pytanko bo zapomnialam zapytac lekarza czy jestem przed czy po owulacji, bo wczoraj byl moj 18dc a z reguły mam cykle 30-33 dniowe i na usg endometrium mialo 11 mm, w lewym jajniku pecherzykow brak, w prawym jeden 19 mm.
 
Kasik czuję się nie za dobrze dziś.Musiałam walnąć dżemke małą.Budzę się w nocy po pare razy ,mam uczucie że dostane @ tak mnie czasem brzuch boli .Piersi to bolą i chyba coraz twardsze, na pewno rozmiar mi się zmienił;-) najgorzej to się martwie o ten ból brzucha ,ale lekarka mówiła że to tak jest

Pewnie też leki robią swoje:tak:
Garderobe muszę zacząć zmieniać bo się zaczynam nie mieścić w te rzeczy, przed leczeniem ważyłam 58 teraz już 63:tak:
Z tym ,że się przytyje to się wogóle nie martwie ,najważniejsze żeby było dobrze:tak:
 
reklama
Danii
3maj się twardo!i czekam na twoja historię!
Malwisia
No pewnie że cie pamiętamy! Super wiadomość! Wielkie gratulacje i 3mam kciuki.
Kasik36 kochanie przykro mi :’( tak ci kibicowałam :’(
 
Do góry