reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Heiza najważniejsze, że przyrasta. Tak naprawdę dopiero dzisiejsza jest miarodajna bo ta sprzed 4 dni możliwe, że jeszcze wykazywała śladowe ilości choragonu. U mnie było 0,263 a dzisiaj <0,1 więc też jeszcze choragon był. Nie rycz, tylko ciesz się kochana, że się udało :-) Pani Sz. już pewnie do Ciebie dzwoni bo do mnie dzwoniła przed chwilą, powiedziała, że mam zrobić minimum 1 cykl przerwy ale ja chyba zrobię 2-3, zobaczymy. A powiedz mi jeszcze czy robiłaś estradiol i progesteron? Bo chciałabym sobie zapisać do mojego archiwum :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kasik strasznie mi przykro, obie chyba jesteśmy dobrym dowodem, że cudów nie ma :-(

Heiza, nie martw sie i nie rycz bo kropce szkodzisz. Wszystko będzie dobrze. Konieczne daj znać po telefonie od dr.
 
Danii no w końcu nie od dzisiaj wiadomo, że ivf to tylko 30-40 % szans więc my akurat obniżamy statystyki ;-) Ja i tak jestem pod wrażeniem, że z naszej 4, która miała transfer 19-tego przynajmniej 2 się udało (Heiza, KasiaMakaronik), nie mam kontaktu z 4 osobą wię i tak jest przynajmniej 50 % :tak::tak::tak:
 
Kasik, przykro mi. Ale wiesz tak sobie myślę że może dane jest Ci przejść każdy etap osobno. Najpierw brak zapłodnionych teraz zapłodnione ale nie zagnieżdżone a 3 raz to już pełen komplet ze szczęśliwym zakończeniem. Tego się trzymaj ! A póki co tule serce.:-(
 
Za to Invicta ma napisane na stronie głównej, że 9 na 10 par osiąga swój cel. Nie żebym w to wierzyła ;-)

Nam musi sie udać. Ja podejdę już tylko raz. Pewnie za 3 cykle.
 
Dziewczyny 19 to chyba nie jest dobra data ! Mi sie tak ułozyło ze wszystkie 3 transfery miałam 19 ! I teraz zrobie wszystko aby w ten dzien nie było !
 
Kasik nie tak miało być :no: tak bardzo chciałam by beta Cię zaskoczyła... Odczekaj jak najbardziej ze 2 czy 3 cykle i ponownie do boju! Do 3 razy sztuka prawda? musi w końcu się udać!!!!

Heiza nie płacz bo jeszcze nic nie jest przesądzone. Ważne, że beta w ogóle rośnie :tak:
 
Kasik36 kurcze szkoda, miałam iskierkę nadziei :-( trzymaj się ...

Heiza mam nadzieję że teraz beta ruszy z kopyta i będzie przyrastać książkowo co by mamusi nie stresować :tak: trzymam kciuki!

Co do statystyk to te z Invicty są baaardzo mocno naciągane pod wieloma względami ale chyba nie warto tego nawet komentować :dry:...
 
reklama
Danii a Ty już miałaś 2 podejścia z rządówki? Patrzę na Twój suwaczek i widzę jedno podejście. Ty chyba też nie mam mrozaczków?

Smerfeta teraz w Tobie pokładam wielką nadzieję, Tobie musi się udać :tak::tak::tak: Trochę egoistycznie ale wierzę, że jak Tobie się uda to mnie kiedyś może też się uda :zawstydzona/y: Patrząc w kalendarz to muszę odczekać 3 cykle bo przy 2 załapałabym się na okres około długiego weekendu a wiadomo jak to jest z pracą lekarzy w klinikach w tym czasie, niepotrzebny stres.

A co do statystyk to wiadomo jak to z nimi bywa, nie napisali za którym razem osiągają taką skuteczność i jakimi metodami ;-)To jak ze średnią płacą krajową, wg niej powinniśmy zarabiać 3805,28 zł. a dla większości z nas to szczyt marzeń.
 
Ostatnia edycja:
Do góry