reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hej dziewczyny u dopiero dostałam wyniki beta 34,8 siedzę i bęczę mam mętlik w głowie ....... powinna być dużo większa

Heiza nie przejmuj sie tymi wynikami. Lekarz mi powiedział, ze jeśli za wcześnie zrobi sie bete to wyniki mogą być niemiarodajne. Ja przy 2 dniowych maluchach powinnam zrobić dopiero 14 dpt. I o dziwo od tego dnia przerasta prawidłowo.
Zobaczysz ze niedługo ruszy. Zerknij na moje przyrosty, które nie były ksiazkowe, a mimo to widzialam juz pecherzyk ciazowy i lekarz wykluczul ciaze pozamaciczna
11dpt-17,76; 13dpt-24,43; 15dpt-48,88; 17dpt-282,78; 19dpt-765,76 . Więc nie martw sie, głowa do góry, bo to zle działa na maleństwo. Jeśli przerasta to trzeba sie cieszyć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia dzwoniła Pani doktor zwiększyła mi dawkę leków i mam zrobić teraz badania we wtorek. Powiedziała że za mało beta przyrasta ale we wtorek będzie mogła powiedzieć coś więcej. W każdym razie wyszłam na spacer trochę ochłonęłam , wiecie ja się przeraziłam bo ostatnio było podobnie II weryfikację miałam 10 potem III 12 i czar prysnął bo też jej było za mało ,dlatego tak strasznie się bałam dzisiaj tej trzeciej , ale naprawdę mnie uspokoiłyście jesteście WIELKIE co ja bym bez Was zrobiła .
 
Kasik tak nie bardzo możemy przyrównywać nasze przypadki bo u mnie może być coś nie tak z endo i stąd ciąża pozamaciczna, którą przeszłam... no nic póki co czekam i zaczynam się niecierpliwić i co chwile macać po cyckach ;-) jeszcze bolą :-p
Wierzę że Tobie się uda, tylko że na razie miałaś za mało prób. Może i lepiej jeśli przerwa będzie wynosiła 3 mies. To więcej czasu na regenerację
 
Kasik kochana twarda babka jesteś ale uwazaj na winko :) bo po jednym kieliszku padniesz po takiej abstynencji :) Tule mocn pamiętaj jesteśmy z tobą:) a co do skuteczności to podobno invicta ma 50% większa niż inne kliniki., Kasik z procedury na procedure coraz lepiej :) zobaczysz 3 podejście bedzie szczęśliwe
heiza spokojnie nie denerwuj kropeczki ,kolejna co nie wierzy w swoje Maleństwo, na dupę dostaniesz mimo iż ciężarnych sie nie bije :) więc kciuki za przyrost
Witam porankowo weekendowo.

Pewnie większość mnie już nie pamięta, ale kiedyś tu z Wami bywałam. Dziś powróciłam się pochwalić.Jestem po drugim ivf. 15 lutego miałam punkcję pobrano mi 11 oocytów z czego 8 było prawidłowych a zapłodniło się 6. 18 lutego miałam transfer 1 maluszka 8 blastomerów klasy B w 3 dobie hodowli a 3 które przetrwały (7,6,6 blastomerów) na zimowisku. Wczoraj tj.28 lutego był mój 10dpt. sikacz pokazał delikatna bladą kreskę a beta wykazała poziom 136,52. Progesteron ponad 60. Radość była ogromna a teraz pojawia się strach. Już planuję wizytę u lekarza ale zastanawiam się czy w tym tygodniu czy lepiej w następnym. Pozdrawiam wszystkie staraczki, które znam i wszystkie nowe. Życzę wam żebyście jak najszybciej zobaczyły taki wynik jak ja :)

a oczywiście ze pamiętamy chciałam juz pisać co u ciebie , ale super cieszę sie baaaardzo ze sie udało, czyli potwierdzasz ze genesis Bydgoszcz to pseudo klinika i nie warto nawet o niej pomyśleć, więc dajesz szanse dziewczynom ktore tez sie przeniosły :) w invikcie w końcu wylądowalas? Gratki i prosze sie odzywać co tam dalej u ciebie :)

Kasik36, Heiza trzymam &&&
Genna nie wiedziałam że my takiego sportowca na forum mamy - powodzenia! :-)
Malwisia oczywiście że pamiętamy - gratuluję - piękna beta :tak:

Infinity sportowiec to za dużo powiedziane :) poprostu swoją osobą udowadniać ze jak sie chce to sie da :) a zatem dotarłem cała :) 10km w 1h38 min ,to był moj 4 dzien z biegowkami na nogach :) mam nadzieje ze w przyszłym roku nie będę mogła startować :) z wiadomych powodów :)
jak mi sie uda to wrzuce zdjęcie :)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1393683603.540527.jpg
Uwaga, nie przestraszcie się to ja na mecie biegu Piastów na dystansie 10 km , teraz to mogę już wszystko:) ja raczej nie z tych co lubią taki wysiłek :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1393683603.540527.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1393683603.540527.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 35
Pytałam dzisiaj w Inviccie o refundowane recepty . Jedyną osobą która może takie wystawiać jest Pani doktor Paszkiewicz ponieważ jej praktyka lekarska ma podpisaną umowę z NFZ. Prywatne kliniki i gabinety lekarskie nie mogą wystawiać refundowanych recept czy skierowań na bezpłatne badania. :confused:
 
Genna gratki kochana, fajnie jest pokonywać swoje słabości. Ja też kiedyś nie byłam ze sportem za pan brat i najchętniej zwolnienia z w-f'u bym brała a teraz jak miałam miesiąc przerwy w aerobicu to mnie nosiło i co rusz na wagę stawałam ;-) Ale od poniedziałku wracam do boju :tak: Te dodatkowe 2 kg z ostatniej stymulacji już zgubiałam ale mam jeszcze 2-3 z poprzedniej więc jest motywacja :-D

Heiza dzięki za info o refundacji leków, to miłe, że pamiętałaś, że nas to bardzo interesuje mimo Twojego oczywiście nieuzasadnionego stresu :-) Nie pozostaje nam nic innego jak kombinować z rodzinnym lub ginem na nfz :tak:
 
Ostatnia edycja:
Pytałam dzisiaj w Inviccie o refundowane recepty . Jedyną osobą która może takie wystawiać jest Pani doktor Paszkiewicz ponieważ jej praktyka lekarska ma podpisaną umowę z NFZ. Prywatne kliniki i gabinety lekarskie nie mogą wystawiać refundowanych recept czy skierowań na bezpłatne badania. :confused:

To wtedy dziwne ze Gameta wystawia.
 
reklama
Do góry