reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
DW odpłatnie w Invikcie kariotypy robią od ręki, podobnie jak inne badania genetyczne wskazane przy nieudanych podejściach do in vitro. Teraz jest nawet jakaś promocja: Niepłodność i poronienia - Klinika leczenia niepłodności - nr 1 w Polsce!

Anulla dzięki za info, skopiowałam do mojego małego archiwum :-)

KasiaMakaronik przegapiłam, że sikańca robiłaś? Jak jest II kreseczka to już musi być wysooooooooooka beta. Kciukasy za jutrzejszy przyrost.

A ja chyba @ dostałam bo przy aplikacji lutki krew się pokazała więc jutro dzwonię do Invicty czy odstawiać leki i czy jest sens robić w ogóle betę.
 
Olusia, dziękuję. Ja już trochę się otrząsnęłam, bo testowałam 13.02. Teraz czekam na wizytę do crio. Oby ten miesiąc szybko zleciał. Czy Ty miałaś crio na naturalnym cyklu, czy brałaś jakieś leki?
 
reklama
Do góry