reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ewelina kciukasy za jutrzejszy transfer. Co do ilości podanych zarodków w rządówce oprócz wieku są jeszcze inne przesłanki ku temu. Ale jakie dokładnie to nie jest to określone. Wówczas to lekarz decyduje. Podpytaj lekarza przed transferem, może się kwalifikujesz do dwójeczki :tak:

no własnie pogadam jutro co i jak. dwa to zawsze wieksze szanse na dzidzie :o
 
reklama
Witam,

Kciuki za dzisiejsze bety i transfer :)

Życzę pysznych pączków ;)

ema51, ewelina.br, pozwoliłam sobie dopisać Was do listy :zawstydzona/y:


Luty:

27.02.2014 KasiaMakaronik II weryfikacja
27.02.2014 Danii III weryfikacja
27.02.2014 ewelina.br transfer
28.02.2014 Montana8 wizyta , ustalenie dalszego planu działania
28.02.2014 anuszka zapodanie Puregon'u
Marzec:
01.03.2014 Kasik36 III weryfikacja
01.03.2014 Heiza III weryfikacja
03.03.2014 KasiaMakaronik III weryfikacja
03.03.2014 basia-krk stymulacja start :)
03.03.2014 _Infinity_ wysoka beta + wizyta
03.03.2014 ema51 wizyta
04.03.2014 Smerfeta wysoka beta + wizyta
04.03.2014 AniaM wysoka beta
04.03.2014 anuszka wizyta kontrolna-usg
05.03.2014 ilka_a wysoka beta
10.03.2014 genna: wizyta w klinice ,czy to już?
17.03.2014 Anulla28 wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
 
KasiaMakaronik &&&&&&&&&&&&& za wysokę betkę :tak:

Ewelinko.br
zasiskam kciukasy za udany transfer i udany seksik na szkiełku:tak:

Ja grzecznie oddałam krew na B-HCG dla czystej formalności, poszłam do Inviccty, żeby nie było, że w labo coś zwalili, ale zdzierstwo w tej Inviccie, żeby beta kosztowała 39zł?!!!!! :szok: Progesteronu i Estradiolu nie robiłam, bo już szkoda kasy, gdyby stał się cud, to szybko podjadę i wtedy zrobię.
 
Ewelinko.br oczywiście się pomyliłam i myslałam o punkcji, więc juz sie poprawiam i zmieniam kciuki na te by maluszki zostały z Toba na 9 miesięcy.

dziewczyny pomóżcie proszę, przeglądałam sobie własnie moje wyniki sprzed tego podejścia i dopiero zauważyłam, że mój wynik to 144,25 IgG, czyli wychodzi na to, że dodatni. możecie powiedzieć co to ta Chlamydia i co oznacza i czemu lekarz na to nie zareagował, z tego co wyczytałam, ma to duży wpływ na płodność.
 
Ależ gorący dzisiaj dzień, sporo się dzieje :-)

Danii pozwolisz, że kciuki za Ciebie potrzymam, skoro u mnie ma się zdarzyć cud to dlaczego u Ciebie nie ;-):-)

KasiaMakaronik za książkowy przyrost betki :tak::tak::tak:

Ewelina kciukasy za owocne negocjacje z lekarzem i udany transfer 2 zarodków :tak::-):tak:


Lecę na pączki bo już pachną świeżutkie z kuchni w naszej restauracji. Wyjeżdżam na 3-4 godziny, jak wrócę mają tu być same pozytywne wiadomości - ZROZUMIANE? ;-):-D
 
reklama
Do góry