reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

U mnie dzwonili koło 16. Zdążyłam w tamten poranek zrobić robotę turbo szybko jak na złość a potem próbowałam zająć się sprzątaniem i oglądaniem serialów 🤣 jeszcze tylko chwilka 🥹
A jakieś seriale szczególnie polecacie? 😀bo nie mam co oglądać 😅nie lubię żadnego anime/ fantastyki/ czegoś co się w życiu prawdziwym nie wydarzy😂😂
 
reklama
on tak tu się zgadzam Ovaleap ma świetne igły a ten kto wymyślił igły w tych pozostałych lekach to powinien się smażyć w piekle 😀
Tak, też mogę to po pierwszym dniu potwierdzić Ovelap ładnie się wbiło, jak ugryzienie komara. Mimo że szybko podaje dawkę to nic nie bolało. Za to Menopur, już ciężko było mi wbić plus jak wstrzykiwalam odczuwałam lekki ból.
 
reklama
Do góry