reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Magdo ja bym nie zmniejszala estrofemu. Kombinujcie z Anika;) Beta we wtorek? O rety! &&&&&& wielgachne!

Bernadeta przykre wiesci wyczytalam, ale cala sila teraz w Pingwinkach:) bedzie dobrze:)

Nareszcie na tym watku ciążowo sie zrobilo! :))) fajnie sie czyta o bolacych biustach itd:p o zaparciach niekoniecznie, to akurat mogloby nie istniec;)

Hess mozesz mnie wpisac na wizyte 25. Ktg, przepływy, usg. Przeplywy ze wzgledu na cukrzycę.
U nas wszystko ok. Mloda wazyla w czwartek 3300. Wody, łożysko, wszystko dobrze. Szyja krotka, mala prze mocno główka. Jutro odstawiam progesteron i wyczekuje do czwartkowej wizyty. No chyba ze coś się wczesniej zadzieje. Póki co sn:))

KasiaM?

Ciekawe, jak tam u niej..:)
 
Bernadetta, estrofwm jest na wzrost endometrium. Najczęściej bierze się go przed crio na sztucznym cyklu, choć na naturalnym też bywa zalecany
 
Bernadet Anika dobrze pisze mi lekarz powiedział żeby dobrze wgryzl się maluszek:)jakie Ty leki bralas?????
dziwne trochę.. No co lekarz to inny zwyczaj
 
Kaiiina co do leków za każdym razem tylko dufaston ,encorton i luteina w różnych dawkach do tego wiadomo magnez i kwas foliowy.
Magda jeśli chodzi o crio to tak zawsze na naturalnym cyklu z owulacja u mnie nie ma problemu pęcherzyk naturalny rośnie do 2 cm a endometrium jak lekarz mówi jest piękne :-) problem u mnie z wgryzaniem zarodka mam endometrioze 3 stopnia i to mój największy problem zarodkowi ciężko się zagniezdzic :-( dlatego tak podpytuje o te leki ale skoro ty Kaiiina je masz a to ta sama klinika to podejrzewam że jeśli by miał pomuc w zagnieżdżaniu to pewnie lekarz by mi go przepisał a skoro go nie dostałam najwidoczniej to lek nie na mój przypadek.
Co do mojej @ to nie mogę ruszyć się z domu tak się ze mnie leje :-( oj tak bym już chciała żeby się skończyła i nie wracała przynajmniej na kolejne 9 miesięcy ;-) a tak poza tym ok pomału dochodzę po stracie moich dwóch maluchów ,myślę że pomaga mi w tym myśl że czekają na mnie jeszcze dwa i to właśnie dzięki nim będę szczęśliwa no ale nie wybierając za bardzo do przodu będzie co ma być oby tylko nie jak zwykle.
 
reklama
Bernadetta, a nie proponowali Ci nigdy nic przeciwzakrzepowego? Acard, aspirin cardio lub jakieś zastrzyki? Zmniejsza ryzyko zakrzepow, a przez to minimalizuje ryzyko poronien - przynajmniej z założenia
 
Do góry