reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Cześć Dziewczynki!

Bibi gratuluje córeczki - aż takie duże juz to Twoje szczęście!

a ja zdaje relacje z wizyty. Sorki, ze dopiero teraz, ale wczoraj od razu biegiem jechałam do pracy do Łodzi, potem spotkania z szefem, a wifi nie było. Wiec:
spotkanie bardzo udane, rozmawiałam z panią embriolog, pokazała mi jak to u mnie szczegółowo wyglądało, opowiedziała, jakie sa szanse, możliwości hodowli, co ona uważa z doświadczenia. Kobieta bardzo rzeczowa, konkretna. Doktor sie przyznał, ze zrobił błąd, ze do nas nie zadzwonił. Generalnie,mam duzo do myślenia co dalej. Tak naprawdę musze podjąć decyzje, czy chce, żeby mi podano dwa zarodki w 3 dobie, a resztę hodujemy do 5 doby, czy tez czekam do 5 doby. Z pragmatycznego punktu widzenia lepiej byłoby czekac do 5 doby, bo wtedy dokładnie wiemy, co sie wydarzyło z komórkami. Ale biorąc pod uwagę czynnik ludzki ( moja psychikę) i niewielki odsetek szans wiecej na to, ze w naturalnych warunkach zarodek podzieli sie lepiej, wiec chyba sensowniejsze bedzie podanie tych najlepiej rokujących zarodków w 3 dobie. Generalnie uspokoilam sie, pani Embriolog wie co robi. Zdecydowaliśmy sie na drugie podejście rownież w Opolu. A wiecie, naszła nas taka refleksja, ze i tak od losu wszystko zalezy.
 
Smerfeta czyli nasze cykle cały czas się pokrywają ;-) Kiedyś chyba miałaś dłuższe, prawda? Ja mam średnio 26 dni ale zdarzały się po 24 i po 29. Ostatnio 2 razy pod rząd 26 :-) Super, że wizyta w Łodzi będzie na czas i już nic nie musisz przekładać :tak:

Agaawa dobrze, że wizyta Cię uspokoiła. Dobry embriolog to połowa sukcesu więc skoro daje możliwość podania zarodka w 3 dobie to może jest to jakieś rozwiązanie.

Dziewczyny ja też nie wiem czy czekać na refundację leków czy nie bo przy dobrych wiatrach mogłabym zacząć w drugiej połowie czerwca. No ale jak by miała być refundacja od lipca to chętnie poczekam, tylko skąd będzie to wiadomo i kiedy? Jeżeli wszystko się przeciągnie do jakiegoś października to nie chcę tracić czasu, w końcu moja rezerwa jajnikowa dała mi jasno do zrozumienia, że mam się spieszyć :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Anulla apteka jest na dworcu kolejowym, tak jakby naprzeciwko kas, ale bliżej wejścia do dworca (zaraz przy cymes)

Kasik to prawda, to już drugi taki skrócony cykl - 26 dni. Ciężko coś poradzić co do rozpoczęcia stymulki, ale chyba faktycznie nie masz co czekać bo nic nie wiadomo na 100%

Agaawa to miło że mogłaś tak rzeczowo pogadać. Mam nadzieję że następnym razem wszystko pójdzie dużo lepiej i w końcu będzie komunikacja pomiędzy pacjentem a lekarzem
 
Agaawa, dobrze że porozmawiałaś z embriologiem i wyjaśnilaś sytuację. To teraz kciuki za kolejne podejście &&&&&

Piękny wieczór tylko szkoda że komary tak gryzą...
 
brzuch boli aż na nospie jade jak by zaraz @ miała byc świruje juz strasznie . wiem ze moze to nic zlego wczoraj mialam 37 stopni czyli temp. troszke podskoczyla tym bardziej ze ostatnio mialam po 35,6 :confused:
 
MAJ:

24.05.2014 medalikara punkcja
24.05.2014 GizaS podglądanko

26.05.2014 Genna wizyta przygotowanie do crio
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
27.05.2014 Bernadka wysoka beta
27.05.2014 Ewelina.br wysoka beta
27.05.2014 Anuszka wysoka beta
27.05.2014 GizaS punkcja
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
29.05.2014 Bibi wizyta serduszkowa

CZERWIEC :

02.06.2014 Chloe wizyta start stymulacji
13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
reklama
Do góry