reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

MAJ:

18.05.2014 Ewelina.br transfer
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
19.05.2014 Anuszka crio transfer
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
22.05.2014 Bibi wizyta pęcherzykowa
26.05.2014 Genna wizyta przygotowanie do crio
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowa a może będzie już serduszko...?
27.05.2014 Bernadka wysoka beta
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
29.05.2014 Bibi wizyta serduszkowa

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
reklama
MAJ:
18.05.2014 Ewelina.br transfer
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
19.05.2014 Anuszka crio transfer
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
22.05.2014 Bibi wizyta pęcherzykowa
26.05.2014 Genna wizyta przygotowanie do crio
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowa a może będzie już serduszko...?
27.05.2014 Bernadka wysoka beta
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
29.05.2014 Bibi wizyta serduszkowa

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
trzymajcie kciuki ;) troszke aie denerwuje moze jakies ziulka wypije :D
i do tego jescze strasznie mnie boli brzuch jakies skurcze :confused:
 
Ostatnia edycja:
Agaawa przykro mi :-( trzymaj się ...
Bibi gratuluję i trzymam kciuki za wizyty :tak:
Ewelina kciuki za transfer dla Ciebie i maluszka :-)
Gizas ehhhh zawsze coś :dry: trzymam kciuki, może jest szansa że PRG spadnie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Agawa bardzo współczuję, ale możesz zabrać tego leniucha czy przestal się rozwijać? bo jak na 3 dobę to 4 komórki to bardzo mało:-(ja przy pierwszym ivf miałam podaną bardzo słabą morulę bo wszytskie inne czyli 3 nie dotrwały, ale wtedy nie brałam żadnych suplementów, kolejne ivf mam zarodki do 3 doby bardzo ładne a później niestety zaczynają się schody....trzymaj sie ciepło, suplementuj się już bo komórki też postają w dwa cykle


A co u mnie, byłam na wizycie w czwartek ale nie pisałam bo miałam wesoły, imprezowy weekend dopóki nie zadzwoniłam po wyniki:dry:więc od piątku podaje sobie gonal f 150 i menopur 75, oraz gonapeptyl 0,05. Endo teoretycznie dobrze przygotowane, jajnik czysty z widocznymi pęcherzykami anrtalnymi. W środę mam kontrolę, to będzie 6 ds i już myślę tylko o tym jaki będzie prg:zawstydzona/y:muszę zadac pytanie na bocianie czy w szczególnych wypadkach jest dozwolone mrożenie w 2-3 dobie zardoków w programie rządowym.
Leki kupiłam jednak w swojej aptece w klinice bo obniżyli ceny i to tak że nawet jest ciut taniej niż w Bytomiu gdzie miaam jechać:szok:chyba za dużo osób brało recepty i gdzie indziej wykupowali. Narazie poszło 2000 zł ale to tylko na 6 ds a pewnie będzie min 10. Mam jeszcze plamienia, podobno moze być to od goanpeptylu ale nie wiem:dry:Ale byłam miło zaskoczona tym że po wysłaniu sms do dr oddzwonił po chwili i udzielił kompetentnej porady. Obiecała sobie lightowe podejście ale jak tu myśleć pozytywnie jak od początku są schody:confused:
 
MAJ:
18.05.2014 Ewelina.br transfer
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
19.05.2014 Anuszka crio transfer
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
21.05.2014 GizaS podglądanko
22.05.2014 Bibi wizyta pęcherzykowa
26.05.2014 Genna wizyta przygotowanie do crio
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowa a może będzie już serduszko...?
27.05.2014 Bernadka wysoka beta
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
29.05.2014 Bibi wizyta serduszkowa

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
Ewelina oby dni do wysokiej bety minęły jak najszybciej, dbaj o Was :-)

Agaawa
i co z zarodeczkiem? Dzownili z kliniki?

Smerfeta to masz "chorego" M w domu, nie zazdroszczę ;-) On mógł Cię nosić na rękach jak Ty miałaś problem z nogą ale w drugą stronę będzie ciężko, w pełnym tego słowa znaczeniu :-D
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Gizas u mnie było inaczej, niż Ty piszesz. Miałam 9 komorek pobranych, dwie były juz za stare, zostało 7. Wszystkie sie zaplodnily. 3 doba + 10 godzin doktor dzwonił, ze wszystkie 7 sie dobrze rozwija. Pytałam jakie sa - powiedział ze bardzo ładnie sie podzieliły. Ale niestety nie otrzymałam żadnej informacji co to znaczy ładnie. W sobote - równo 5 dob po punkcji, pojechaliśmy na transfer. Okazało sie, ze żadna komorka nie dotrwała do transferu. Jedna jedyna, która jeszcze została podobno sie słabo dzieliła i doktor powiedział, ze nawet nie wie co to dokładnie jest. Podejrzewam, ze jakaś forma moruli. Do blastki sie nie podzieliła. Doktor miał dzwonić dzisiaj jak wyglada komorka, do tej pory nie zadzwonił. Jestem przerażona jego olewactwem, z mężem jestesmy wściekli, ze najprostszej odpowiedzi i informacji jak było naprawdę z tym podziałem nawet nie mamy. Teraz juz jestem zrezygnowana, niech nie dzwoni. Ustaliliśmy z mężem plan działania następujący - chcemy napisać pismo oficjalne do kliniki o wydanie nam pełnej dokumentacji medycznej z pełnym opisem jak w rzeczywistości dzieliły sie komórki. Uważam, ze mamy prawo dokładnie wiedzieć jak to było. Mimo, ze nie skreśliłem na początku kliniki, to jestesmy mocno zdegustowana faktem braku podstawowych informacji.

Dlatego mam do Was wielka prośbę - moze jest tutaj na forum ktos, moze nawet z prawniczym wykształceniem, kto podpowiedziały mi jakie paragrafy w naszym polskim prawie regulują moje prawo do otrzymania pełnej i jasne dokumentacji medycznej. Moze ktos z Was juz pobierał z kliniki swoją dokumentacje medyczna. Wiem, ze kliniki nie chcą wydawać takiej dokumentacji, ale ja nie wyobrażam sobie podejścia tam kolejny raz bez poznania szczegółów jak to było. A wiem tez, ze z lekarzami trzeba od razu prawniczym żargonem, bo inaczej nic sie nie uzyska. Przykra dla mnie jest cała ta sytuacja. A najbardziej mnie martwi fakt, ze zmarnowaliśmy czas. Dlatego jesli możecie mi coś podpowiedzieć,moze nawet na priva to bardzo Was o to prosze.

Niestety noszę sie z zamiarem zmiany lekarza i kliniki, bo takie olewactwo jest dla mnie nie do pomyślenia. I żeby było jasne, wiem, ze możliwe jest, że rzeczywiscie mogły wszystkie komórki przestać sie dzielić, ale wiecie co - do myślenia daje mi fakt, ze z 7 wspaniale sie dzielących w czwartej dobie, podobno 6-8 komorkowcow, nie została żadna. Powiedzcie, nie wydaje sie Wam to troche dziwne? Mam wrażenie, ze moze coś zostało zaniedbane. I ten calkowity brak informacji???

i Kochane moje - Napiszcie mi co macie na myśli mówiąc o suplementach? Słyszałam juz bardzo duzo roznych teorii i sie najwyraźniej w tym wszystkim pogubiłam.
 
Do góry