reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
U nas to koniec. Do piątej doby przetrwał tylko jeden, ale bardzo sie kiepsko dzieli, nie jest blastocystą, doktor ma dzwonić jutro jeszcze, ale raczej tylko żeby poinformować, ze sie przestał dzielić i jak odstawić leki. Wyjaśniło sie, dlaczego miałam puste jajo w zeszłym roku. Musze przemyśleć swoje życie i priorytety.
 
Bibi, przepraszam, że Ci wczoraj nie pogratulowałam ale miałam problem z netem.Tak wiec dziś nadrabiam--GRATULUJE z całego serca....trzymam kciuki jeszcze mocniej aby Twój leniuszek dobrze się rozwijał. A co Ci lekarka przez telefon powiedziała ?

Agawa... jest mi zjeb...sie przykro.... kurde jakie to niesprawiedliwe...... przemyśli faktycznie wszystko na spokojnie..... i jeśli dojdziesz do wniosku że dalej walczysz to może zmień klinki... może DHEA weź.... w każdym bądz razie walcz ! Jakie leki brałaś przy stymulacji? Mi lekarz mówił że lepszy jest menopur bo uzyskuje sie lepszej jakoci jajeczka a gonal idzie w tzw."ilość"- to słowa prof Łukaszuka.
 
Genna dzięki za info o lekach, niestety myślę, że słowo "prawdopodobnie" robi wielką różnicę :sorry2:

Agaawa pisałam już na wątku IUI ale powtórzę też tutaj - nie załamuj się i następnym razem upieraj się przy podaniu zarodka w 3-ciej dobie :tak:
 
Kasik, teraz poszukałam i widzę ze kilka portali opublikowało to info o lekach. Czytałam na początku roku wniosek o refundacje ( gdzieś mi się udało znaleźć) i w nim było o menopurze, gonalu i gonapeptylu.Profesorek mówił ze ma sie troche zmieni od lipca, wiec może miał jakiś przeciek. Na pewno ulegają zmianie kryteria- AMH 0,7 i FSH niej niz 12. I Jeszcze prof. ,mówił że prawdopodobnie bedzie można korzystać odpłatnie tego co oferuje klinika( a nie że teraz nic nam extra zaproponować nie mogą- co nie zostało uzgodnione w refundacji)
Kurcze jak by była refundacje leków to by było super-ale i tak to jest dziś wiadomość dnia !!
 
Kotuska ciekawe czy refundacja leków obejmie już osoby w programie czy tylko nowe? Bo mam nadzieję, że nie będą mi kazali powtarzać AMH, ostatnie robiłam we wrześniu, teraz mogłabym mieć już mniej niż 0,7 :-(
 
reklama
Hej. Ja tylko na chwilkę. Podłamałam się. Zadzwonilam po wyniki i okazało sie ze wynik prg z 15.05 mam 2.3....pisałam do dr, ze wole poniesc koszt leków ale byc przygotowana najlepiej jak sie da. Oddzwonil
 
Do góry