reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Po chwili i powiedzial ze radzi kontynuacje bo wewnętrznie wszystko bylo bardzo dobrze a prg moze spasc do srody czyli do 6 ds a jak nie to transfer odroczony. Spytalam czy zamrozimy w 3 dobie bo sie boje ze nie bedzie co transferowac to powiedzial ze to niestety niemozliwe... ehh i znowu kłody od poczatku...to sie chyba nie uda....
 
reklama
Kasik, z tego co wiem to leki miałby być wpisane na listę refundacji ogólnej. I miały by skorzystać pary wszystkie. A my jako będące w rządowym to już sobie nie wyobrażam żeby nas pominęli. Ja też w październiku robiłam AMH i miałam 0,75 ale FSH 14,5 wiec mógł by być teraz kłopot z kwalifikacją.

Gizas, kurde jak to możliwe że bierzesz gonapeptyl a taki PRG ?? Ale spoko nie poddawaj się.... jeszcze będzie dobrze... zobaczysz.... :tak:
 
Gizas da sie zamrozić w 3 dobie ale to wsYstko zalezy od lekarza, mój powiedział ze zrobi wyjątek jeżeli bedzie taka potrzeba ! Mam nadzieje ze PR u ciebie spadnie!!!!!!!
Ja od dzisiaj jestem na estrofemie, narazie do ustnie a jak @ minie to dowcipnie :), kolejna wizyta 26 maja :) transfer ok 2 czerwca, niestety tego nie bedzie mojego M wiec mam nadzieje ze to bedzie 1 lub 3 czerwca :)
 
Kotuska ja miałam AMH 0,79 we wrześniu 2013 a 7 miesięcy wcześniej 0,96 i to testem starej generacji więc drugi pomiar powinien być dużo wyższy. Oznacza to, że moja rezerwa jajnikowa kurczy się z dnia na dzień. Na pewno miało na to wpływ 6 stymulacji do IUI w tym czasie. Teraz to nawet bałabym się zbadać :zawstydzona/y: FSH we wrześniu miałam 10,1.
 
MAJ:

18.05.2014 Ewelina.br transfer
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
19.05.2014 Anuszka crio transfer
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
26.05.2014 Genna wizyta przygotowanie do crio
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowa a może będzie już serduszko...?
27.05.2014 Bernadka wysoka beta
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
Agawa tule mocno trzymaj się , moje zarodeczki też za każdym razem obumierały za pierwszym razem tylko jeden nadawał się do transferu, za drugim dwa ale też drugi obumarł... mam nadzieję że trzeci raz jak w końcu do niego dojdzie będzie szczęśliwy . Także nie poddawaj się walcz !
 
Bernadka trzymam kciuki za Twoje maleństwo&&&&&&
Kotuska mi lekarz też mówił że menopur niby lepszy od gonalu bo gonal to lek syntetyczny, ale nie każda dobrze reaguje na menopur. U mnie w pierwszej stymulacji na menopurze 300 j wyhodowało się tyle jajec co na gonalu 225 j w drugiej stymulacji, więc jak zwykle u mnie musi być wyjątek od reguły ;-)
Genna ale Ty masz zachcianki! a co dopiero będzie jak będziesz w ciąży? :szok: oj biedny ten Twój mąż ;-) Fajnie że tak szybko poszło i że zaraz będzie transfer
Bibi gratuluje pięknego przyrostu :tak:
Gizas kurka, zawsze musi być coś... Jaką podjęłaś decyzję? Ja bym chyba tak jak Ty wolała przełożyć
Agaawa tule mocno....

Dziś wiozłam męża do invicty na badania tarczycy bo on tarczycowiec, a ja go wiozłam bo w czwartek skręcił sobie kolano. Tak więc przy okazji zrobiłam sobie homocysteinę. Wynik 6,84, a norma <12. Dziewczyny, wynik dla staraczek chyba ok co?
 
reklama
Kotuska lekarz mówił że wszystko dobrze żę liczy sie przyrost który jest zobaczymy jak dalej to sie rozwinie następna beta w czwartek dopiero, przed wizytą bo moje żyły są już zmasakrowane i muszę dać im odetchnąć bo nie ma już gdzie kuć
Magda proszę o dopisanie do listy:-)
22/05 wizyta pęcherzykowa
29/05 wizyta serduszkowa
 
Do góry