reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

reklama
U nas mata się przydała,mała lubiła na niej fikać i na macie nauczyła się obracać,mieliśmy taką zwykłą niefirmową a karuzela to znowu nie sprawdziła się zupełnie. Z innych zabawek sprawdziła się taka gwiazdka szacowana podarowała od znajomych po ich córce,gryzaków też nie ruszyła,a tak to nie pamiętam,żeby coś na dłużej ją zainteresowało,aaa jak zaczęło się raczkowanie to najlepsze do zabawy były butelki plastikowe po wodzie hehe
 
z obserwacji "cudzych" dzieci w ogóle zauważyłam że maluchy często od zabawek wolą jakieś opakowanie po czymś pudełko pustą butelkę itd. wydaje mi się że te szczeniaczki uczniaczki misie szumisie itp to bardziej rodzicom się podobają niż dzieciom sama pod wpływem impulsu chciałam coś takiego kupić ale się powstrzymałam;-) natomiast właśnie zamówiłam w C&A 9 sztuk bodziaków i w smyku 2 kocyki: :-)
Lulujo, Kocyk bambusowy, różowe latawce za 59,99 zł - Lulujo - Świat niemowlaka - Smyk.com
BabyOno, Kocyk z mikrofibry, dwustronny, 75x100 cm, bąbelki za 37,49 zł - Ono Paweł Antczak - Świat niemowlaka - Smyk.com
 
Hej, kupowałyście już może staniki do karmienia? Polecacie jakiś sklep? Zastanawiam się nad bonprixem, bo tanio, za to w h&m też nie drogo, można przymierzyć, ale kiepsko z rozmiarem dla mnie... Kiedy zacząć przymierzać? miesiąc przed porodem? jak najpóźniej?
 
Hej, kupowałyście już może staniki do karmienia? Polecacie jakiś sklep? Zastanawiam się nad bonprixem, bo tanio, za to w h&m też nie drogo, można przymierzyć, ale kiepsko z rozmiarem dla mnie... Kiedy zacząć przymierzać? miesiąc przed porodem? jak najpóźniej?

Ja w pierwszej ciąży miałam dwa biały i czarny firmy alles,noszę je nawet teraz bo są wygodne. Normalnie nie lubię nie usztywnianych biustonoszy ale do karmienia nie widzę sensu kupować usztywnianych bo i tak zazwyczaj trzeba tam jeszcze wkładkę utknąć
Chciałam dokupić jakiś nowy i rzuciłam okiem na ofertę Alles i słabo mi się zrobiło jak ceny zobaczyłam:/
 
Ja tez kupiłam z allesa,są super,mam beżowe,jeden kupiłam z jakies 3mce temu,a drugi teraz i zdrożeją ostro,jakieś 20zl różnicy....
 
reklama
jak masz możliwość, to lepiej pożycz. koleżanka miała szumisia i jej córka go nienawidziła, płakała za każdym razem jak on zaczynał szumieć (;

To tak jak córka znajomych nienawidziła leżaczka bujaczka za tysiąc złotych, który miał jakieś różne tryby bujania, dźwięki itp. Jak ją w niego wkładali to dziecko się darło jak opętane. Dobrze, że był pożyczony :)

Co do staników to ja z moim ogromnym biustem kupiłam znowu w moim sklepie w UK, z firmy panache dwa takie:
r701625-p709197-front.jpgr701625-p706473-front.jpg

Kupiłam bez fiszbin i wiadomo trochę gorzej biust wygląda, ale nie tak dramatycznie źle jak myślałam, że będzie. Piersi mam teraz strasznie wrażliwe, w staniku z fiszbinami jestem w stanie wytrzymać max 2h, a tak to po domu śmigam w tych.
 

Załączniki

  • r701625-p709197-front.jpg
    r701625-p709197-front.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 68
  • r701625-p706473-front.jpg
    r701625-p706473-front.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 58
Do góry