reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

Kolejna paka do mnie przyszła. Tym razem smyk online. Kupiłam śpiworek I dwa podklady pod prześcieradło z motherhood. Pieluszki flanelowe, kilka ciuszków oraz fasolka do karmienia tez z motherhood.
 
reklama
ile ja dziś wydałam pieniędzy @_@ kupiłam 4 opakowania pieluch, 2 opakowania woreczków na zużyte pieluchy, 4 łyżeczki i 4 miseczki, 2 pojemniczki zamykane na jedzenie, krem do ciała, krem na odparzenia, balsam do mycia ciała i włosów, krem na niepogodę i jeszcze poluję na książeczki i kurtkę...
 
ile ja dziś wydałam pieniędzy @_@ kupiłam 4 opakowania pieluch, 2 opakowania woreczków na zużyte pieluchy, 4 łyżeczki i 4 miseczki, 2 pojemniczki zamykane na jedzenie, krem do ciała, krem na odparzenia, balsam do mycia ciała i włosów, krem na niepogodę i jeszcze poluję na książeczki i kurtkę...

Przed ciążą o tej porze myślałabym pewnie o zakupie balerinek, letniej sukienki. Teraz natomiast zakupy ograniczają się głównie do tych dla Małej :-)
Jest jeden sklep od którego muszę się trzymać daleko Zabawki oraz akcesoria dla dzieci i rodziców. - FabrykaWafelkow.pl
Grozi wydaniem połowy pensji :-D
 
U mnie dziś też 2 paki przyszly ;-) jedna z gemini a druga z allegro przewijak, koszule do karmienia, pieluszki flanelowe i tetrowe, przescieradelka :p
 
Kornelia ile czekałaś na paczke z gemini ?? Ja robiłam zamówienie w niedziele wieczorem, wybrałam paczke kurierem a do dziś jej niema :eek:
 
Ja czekałam chyba 3 lub 4 dni robocze;-) bo ja w sobotę zamawiałam ;-) nie wiem czy była u nich pracująca ;-) ale jak wysłali to na drugi dzień kurier był
 
Blacksilk ja nie miałam bo te materacyki w wózkach cienkie sa i prześcieradełko z gumka nie zdaje egzaminu, za to pieluszka flanelowa sprawdziła sie idealnie, akurat miałam takie grube i duże:)
 
reklama
Do góry