reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

My buty zawsze kupujemy na bieżąco więc z zimowymi poczekamy do późnej jesieni/zimy :p Kurtkę na zimę mamy muszę tylko jakieś spodnie dokupić i będzie wszystko :)
 
reklama
Sprzedam ciuszki, moja figura już się nie nadaje do nich, d.. za bardzo urosła. Rozmiary 38-40 jak ktos chętny pisać na priv, zmierzę dokładnie. Cena do uzgodnienia;-)

DSC01623.jpgDSC01624.jpgDSC01625.jpgDSC01626.jpgDSC01627.jpgDSC01628.jpgDSC01629.jpg
 
U lalaa....! Nikita, chciałabym CIę zobaczyć w tych drapieżnych spodniach...!!:tak:

A ja, idąc za Waszą radą, wystawiłam na allegro kombinezon, zestaw spodnie z kurtką i kurtkę zimową i mam dużo obserwacji i zaptań, więc liczę, że akurat uzbiera się na nowy kombinezon z KappAhla, bo definitywnie chcę taki sam jak w zeszłym roku, kurtkę mam z zeszłorocznych przecen Zarowych, więc tylko dokupię do niej spodnie na sanki. Poza tym w planach zakupowych spodnie z KappAhla, bawełniane, ocieplane na chłodniejszą jesień/ cieplejszą zimę, przydałyby się 2 pary, ale są prawie po 80 pln...! Mega podrozały w tym roku.... mam jakieś kupony rabatowe na 20% ale może poczekam, czasami robią jakieś dni wyprzedażowe... poza tym na zimę potrzebujemy jeszcze cienkiego polarka, spodni p.deszczowych (chyba też z KappAhla) i butów of kors....Niezła sumka się uzbiera... ehhh.... W zeszłym tygodniu ogarnęłam kwestię czapek & szalików, bo akurat były śliczne no i mamy trapery, też z przeceny, póki co wygląda na to, że będą dobre, ale zamiesiąc, dwa, może się okazać, że jednak nie;-)
 
a ja tam kupuje jak tylko sie cos fajnego trafia:tak:
jak bedzie za male albo za duze to sie sprzeda i juz.
tym sposobem mamy naprzyklad trzy pary crocsow na przyszly rok w roznych rozmiarach:-D.
ktores beda dobre:happy2: w sezonie kosztuja 25-30 funtow,a teraz dalam po 10 za sztuke
 
ja też kupuję na zapas w przecenach :-)
i tak np. mamy fajną zimowa kurtkę kupioną w styczniowych wyprzedażach, czapę i szalik z ubiegłego roku bo wciąż dobre, ciepłe spodnie, bluzki, swetry, rajstopy - wszystko już czeka - i nie sądzę, by rozmiar okazał się nietrafiony, bo już robiłam rozeznanie i będzie ok,

co więcej w szafie leży 4 pary butków ecco (obkupiłam Tochę w rozmiar 24,25 i 2* 26) - półbuty i sandały... miały takie ceny, że żal było nie brać
Mamy tez cieplutkie kozaczki z Zarki w rozm 25 - wydaję mi się, że będa ok za kilka miesięcy

Musze jeszcze zapolować na jakąś bardzo ciepłą długa kurkę na ostrą zimę i takowe kozaki już będzie komplet:-)
 
reklama
estragon spokojnie, ja też tak jak i dziewczyny mam zapasy na następny rok, jak była w Polsce to go obkupiłam Filipa na wyprzedażach i teraz jak wróciłam to w Next są takie wyprzedaże letnie że żal nie brać :-D
Na początku roku kupiłam fajny kombinezon z Nexta na 2-3 lata więc teraz na bank będzie dobry, wczoraj przymierzyłam małemu kurtkę z H&M na 12-18m :szok: i dopiero teraz jest dobra:baffled: więc chcę dokupić mu fajny płaszczyk lub kurteczkę bardziej elegancką. Buty na jesień ma bo tez kupiłam na wyprzedaży w Clarksie i będą akurat, z typowo zimowymi wstrzymam się bo znając tutejszą zimę nie wiem czy nawet się przydadzą. Muszę kupić jeszcze czapkę z szalikiem, bo mam jedną z zeszłego roku ale nie będzie pasowała do kombinezonu.
Dzisiaj doszedł nam sweterek z Gapa, mój chłop wylicytował i jest naprawdę fajny i bardzo ciepły :-)
 
Do góry