reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
A właśnie! Dzisiaj np. przyszła do mnie zajebista koszula Ralpha na 5 lat;-)
Hahahha! Pierwsze miejsce na podium!:-D

Martina jeszcze trwają letnie wyprz w Next? Chyba muszę siostrę wysłać:sorry2:. A orientujesz się kiedy będą zimowe? Dopiero w grudniu? Czy wcześniej można się spodziewać jakichś obniżek?
 
Hahahha! Pierwsze miejsce na podium!:-D

Martina jeszcze trwają letnie wyprz w Next? Chyba muszę siostrę wysłać:sorry2:. A orientujesz się kiedy będą zimowe? Dopiero w grudniu? Czy wcześniej można się spodziewać jakichś obniżek?

na stronce Nexta ciągle są wyprzedawane letnie rzeczy, a nawet z zeszłej zimy, no ale to już pojedyncze sztuki. Szczerze nie wiem kiedy będą wyprzedaże z tej kolekcji zimowej, ale myślę że dopiero jakoś w grudniu.
 
Ja dzis przymierzylam Agusce kurtkę ziomową z zeszłego roku i jest ok. Cocodrillo rozmiar 86 ...... spodnie za to siegają do polowy łydki takze bedzie trzeba jakies cieple zakupic. No i czapy plus szaliki bo w zeszlym roku byly na styk.
 
laski uwielbiam was, też mam zapasy, 2 kurtki z zeszłego roku na 98 i 104,
koszulki na długi rękaw tylko na 98/104 juz kupuję, 2 ciepłe bluzy endo, spodnie na sanki na 92 z zeszłego roku, mega długie

brakuje mi tylko ciepłych spodni na bawełnianej podszewce i czapy pilotki, i powoli zasadzam się na nexta i tu uśmiech do Martiny :-)

na to lato co było to chyba żadnej koszulki na krótki rękaw nie kupiłam, bo wszystko miałam z poprzednich wyprzedaży
 
reklama
na stronce Nexta ciągle są wyprzedawane letnie rzeczy, a nawet z zeszłej zimy, no ale to już pojedyncze sztuki. Szczerze nie wiem kiedy będą wyprzedaże z tej kolekcji zimowej, ale myślę że dopiero jakoś w grudniu.
Sprawdzałam na stronce, ale jakoś tak kiepsko:sorry2:. Wysłałam siostrę do nexta, ale mówila, że słabo, tzn albo brak rozmiaru albo jakieś nieciekawe rzeczy.
 
Do góry