reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Nie poznaje kolezanek;-) wszystkie mega oszczedne;-) Jeszcze rok temu szalaly z zakupami a teraz:confused:;-) Ja nie kupuje juz na zapas;-) Z wyprzedazy letnich i zimowych w tym roku prawie nie korzystalam- mam na mysli ubrania na przyszly rok (jedynie buty-ale to taka slabosc;-))Kupuje to co jest potrzebne na biezaco;-) Na ostra zime z zeszlego roku nic Nadia nie ma- wszystko sprzedalam;-) Na jesien obkupiona:sorry2:Z kurtka zimowa i spodniami jeszcze czekam bo nic mi sie na razie nie podoba-a po drugie Nadia ladnie wszystko nadrabia i przybiera na wadze ( wazy juz prawie 12 kg :-)) wiec rozmiar niepewny ;-)
 
reklama
Dziewczyny, które mają dla swoich pociech kombinezony TCHIBO na 86/92, dobre będą na wasze maluchy w ciągu najbliższej zimy, czy lepiej szukać już kolejnego rozmiaru 98/104???
 
Dziewczyny, które mają dla swoich pociech kombinezony TCHIBO na 86/92, dobre będą na wasze maluchy w ciągu najbliższej zimy, czy lepiej szukać już kolejnego rozmiaru 98/104???

większość "naszych" dzieciaczków nosiła 74/80
jedynie jak dobrze kojarzę, to Wiktor od aureolci miał większy rozmiar


a tak apropos ten kombinezon po Tomku poszedł za 76 zł :-)
 
większość "naszych" dzieciaczków nosiła 74/80
jedynie jak dobrze kojarzę, to Wiktor od aureolci miał większy rozmiar


a tak apropos ten kombinezon po Tomku poszedł za 76 zł :-)
Mylałam, że do 100 zł dobije. Moja aukcja kończy się za godzinę, a cena na razie nie powala.
 
estraogn jeśli chodzi o stronie nexta to tam conajmniej dwa razy dziennie zmienia. Bo raz jest tylko 30 stron wyprzedaży a zazwyczaj rano np.50 czy 60. wiec trzeba to sprawdzać, ja już chyba mam w nawyku że jak włączam kompa to sprawdzam co w nextcie słychać :-D Ludzie kupują, oddają i dlatego to jak wraca to znów są dostępne rozmiary i nowe rzeczy, ja dziś znów coś tam wyhaczyłam :zawstydzona/y:
 
aga ja też myślałam ze 100 zarobisz na tym kombinezonie, ja mój rok temu za 120sprzedałam...:)
 
Aga też myślałam, że pójdzie za więcej. Chyba poczekam jeszcze z jego wystawieniem...

Kupiłam dziś w Lidlu dwie pary spodni dla Majki, jedne materiałowe śliwkowe, taki wzór: LIDL Polska - lidl.pl i drugie jeansy proste (ale nie rurki) :) Są po 19,90zł, dobrej jakości :)
 
reklama
Mój tchibo poszedł za 81 zł, ale miał plamkę, więc i tak nieźle.
za to ten z kapphal sprzedałam tylko za 66 zł a wygląda jak zupełnie nowy, a kosztował 249 zł:sorry2:. Za to buty ładnie się sprzedały:tak:.
 
Do góry