reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
SALDi :-))))

Tak jak wspominałam na ogólnym mam do odszprzedania nowe chłopięce sandały marki Elefanten rozmiar 23 ( dlugośc wewnetzrna wkladki...tzn w sanadalach brak wkladki..ale w środku maja 14cm :-)))
Skora wewnatrz i na zewnatrz.
Buty są w kolorze szarym z dodatkiem zielonego ( zapietek). Nowe, nigdy nie noszone....juz zaimpregnowane.
Zapinane na dwa rzepy. Zabudowana pieta i palce lekko zabudowane.
Jak mi sie odblokuje komputer na ktorym mam fotke to dołącze tez fotki.
Kosztowaly w kwietniu 99PLN ..odsprzedam za 50PLN ( w cene wliczona juz wysyłka...a i jestem w Pl wiec wysyłka krajowa wiec dojda szybciutko)

edit:
obiecane fotki
2wnnxih.jpg
28hn437.jpg



Nic z nimi nie tak ..po prostu Mateusz ...wskoczyl w sandaly typowo letnie z adidasow ..i teraz te juz sa male..a szkoda...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, sprzedaję kolczyki. Bigle antyalergiczne otwarte kolor srebrny, zatyczki silikonowe.
Cena 10zł za parę - zysk dla Komi.
Przesyłka 5zł - dla mnie

Słoneczne

kkk.jpg

Geometryczne

kkkk.JPG

Kwietne

kk.JPG
 
Ostatnia edycja:
Laski czy orientujecie się gdzie można kupić skarpetki japonki na nasze dzieci ????? :confused::confused::confused::confused:


młody do nowych łusek potrzebuje takie właśnie skarpetki a ja nic takiego nie widziałam:baffled: Muszą być też bawełniane by stopa mu się nie pociła.
 
reklama
Do góry