reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

My mamy buciki w rozm. 22, chociaż jak mierzyliśmy geoxy czy primigi, to musielibyśmy brać 23. Ubranka nosi na 80.

martina bierz duplo!:tak: Karol ma taki zestaw

Lego Duplo Bricks More Mój pierwszy zestaw 5931 (2222567786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i buduje z niego wieże, domki. Non stop bawi się w budowanie domu chopakowi' - temu ludzikowi. Jak tylko zaczyna budować, to pół godziny dziecka nie mam. Kupimy mu na uro zestaw XXL:tak:
 
reklama

czy Tobie muszą się podobać te same buty!?:angry::-D;-)
niedługo będę mogla przestać oglądać strony - tylko - to co Just poproszę ;-)

Nic tylko zrobic duuuze zamówienie zbiorcze i wonka nam wysle ;) Ciekawe ile by przesylka wyszla?
i ja i ja i ja też! mnie weźcie!
bali angielska 5 to polskie 22 :-) Ja w mojemu kupuje 6, czyli europejskie 23

-------------------

dziewczyny których dzieciaczki mają Duplo, czy dzieciaki już teraz bawią się nimi, są w ogóle zainteresowane??? Bo nie wiem co kupić Filipowi na zajączka i między innymi w planach miałam duplo....
czyli jak mój ma 25-26 to jaki nr?

Martina mój absolutnie lego duplo na zmianę z pociągami

pokażę Wam zaraz co Lesław zbudował z duplo

20120331705.jpg

dżwigi pracują na 3 poziomach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ej! ja też chcę! co mam zrobić?
jak się u Was te rozmiary liczy, co to jest 5?

Nic tylko zrobic duuuze zamówienie zbiorcze i wonka nam wysle ;) Ciekawe ile by przesylka wyszla?

dziewczyny zaden problem,dogadajcie sie i mozna zrobic jedna paczke.tylko najlepiej nozke miarka zmierzyc bo rozmair rozmiarowi nierowny.my mamy w zaleznosci od firmy 5 lub 6 .
 
czy Tobie muszą się podobać te same buty!?:angry::-D;-)
niedługo będę mogla przestać oglądać strony - tylko - to co Just poproszę ;-)


czyli jak mój ma 25-26 to jaki nr?

Hahaha, Bali ale to działa w dwie strony:-D

Leonsjo ma rozmiar 25-26???? Rili???:szok: U nas jest 23 jak nic.

...a budowla ekstraśna!:happy2:

sam sam, przecież się nie chwalę swoimi budowlami :-D

:-D:-D:-D
 
Martina, ja to NA PEWNO przemyślę!!:-D A ile mniej więcej koksztuje wysyłka do PL???

przesyłki nie sa duże, bo ja do Polski nie wysyłałam, ale do wielu krajów Europy i koszt było o około funta czy dwa tylko większy niż bym wysyłała do UK. Wiadomo cena za paczkę zależy od wagi. Można to mniej więcej sprawdzić tu:

Price Finder | Royal Mail Ltd

martina - a kiedy przyjeżdżasz do Kraka :cool2::cool2: ;-) ?

niestety nie wiem :-( plany się trochę pozmieniały i przylatujemy dopiero w lipcu i to nad morze i kilka dni spędzimy w naszych rodzinnych stronach czyli na dolnym śląsku :-)

czyli jak mój ma 25-26 to jaki nr?

to Leoś ma aż taką stópkę :szok: czy po prostu chcesz kupić jakieś na zapas????
 
Ostatnia edycja:
20120401707.jpg
właśnie mu zmierzyłam jeszcze raz 15 cm od pięty do największego palca, równo 15 cm, bez zapasu

chyba, że mam jakąś chińską miarkę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry