reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

oj wonka, nawet nie wiesz, jak ja Ci zazdraszczam nieludzko tego nexta online...
butki czadowe!
ja dziś nawiedziłam H&M ale nic ciekawego nie było, musze skoczyć jutro do większego

i dziś się zdziwiłam, bo przymierzyłam dziś Tosi bluzki z H&M (golfiki), które kupiłam ze 3 m-ce temu i były baaardzo za duże (rozm 86/92), a dziś - w sam raz!!!
 
reklama
Malina ja się dziś też zdziwiłam, kiedyś kupiłam koszulki na długi rękaw na 92 i wisiały na nim mega śmiesznie,
dziś w sam raz! za chwilę by były za małe :szok:
 
justMe: te ostatnie to chyba dla starego??? (bo rozmiarówka raczej doroslejsza....) ale conversy sa super... i te z 4 linka też...

Ej, te ostatnie są w rozmiarach od 1 do 13, ale tak jak Bali nie mam pojęcia jakie to są odpiwedniki... chyba zaraz sobie wygooglam:)

...chociaż małżowi też bym wzięła:tak:
 
Witam, pozdrawiam
A jakie rozmiary ubranek kupujecie na lato?

92-98 w zaleznosci od firmy i rozmiarówki. Chociaz mamy sukienke na 86 ktora jest ok, no i krótkie spodenki na 74 tez w sam raz ;)


Nic tylko zrobic duuuze zamówienie zbiorcze i wonka nam wysle ;) Ciekawe ile by przesylka wyszla?
 
reklama
bali angielska 5 to polskie 22 :-) Ja w mojemu kupuje 6, czyli europejskie 23

-------------------

dziewczyny których dzieciaczki mają Duplo, czy dzieciaki już teraz bawią się nimi, są w ogóle zainteresowane??? Bo nie wiem co kupić Filipowi na zajączka i między innymi w planach miałam duplo....
 
Ostatnia edycja:
Do góry