reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Gdzue kupujecie jensy żeby były miekkie i z gumką w pasie (czesciowo oczywiscie). Chce małej kupic ciemne jeansy proste (nie rurki i nie pumpy) i nima ;/ A jak juz są to bez gumki w pasie.
 
reklama
bali angielska 5 to polskie 22 :-) Ja w mojemu kupuje 6, czyli europejskie 23

-------------------

dziewczyny których dzieciaczki mają Duplo, czy dzieciaki już teraz bawią się nimi, są w ogóle zainteresowane??? Bo nie wiem co kupić Filipowi na zajączka i między innymi w planach miałam duplo....

Ooo, dzięki, to u nas rozmiar pewnie podobny,

Co do DUPLO, to Franio uwielbia, ale głównie zwierząka. Tzn nie buduje jeszcze skomplikowanych budowli, raczej bawi się na tej zasadzie, że zwierzątka ustawia na tych płytkach do budowania, wozi autami itp. I bawi się tak w sumie non stop. ALbo jeździ autami z carsów.

QUOTE=tysia123;8406636]Gdzue kupujecie jensy żeby były miekkie i z gumką w pasie (czesciowo oczywiscie). Chce małej kupic ciemne jeansy proste (nie rurki i nie pumpy) i nima ;/ A jak juz są to bez gumki w pasie.[/QUOTE]

...chodzi Ci o taką gumkę, żeby można było je regulować? czy taki ściągacz a'la dresy?? Bo co do regulacji to jest w zasadzie w każdych jeansach z ZARY, dla dziewczynek mają też dużo z bawełnianym ściągaczem.
 
dzięki justme i aga ;-)

myślałam na początek o czymś takim:

eBay - The UK's Online Marketplace

mój Filip też najbardziej lubi zwierzątka i auta, dlatego myśleliśmy żeby mu kupić albo jakieś duplo albo jakieś auto. No potem zaczęły do głowy mi przychodzić inne pomysły, takie jak zabawkowa kosiarka do ogrodu lub taczka :-D ale to kolejny gadzet w domu który nie wiem gdzie już była trzymała:baffled: więc chyba zostaniemy przy tym duplo :-) zwłaszcza że potem na różne okazje będziemy mu mogli dokupować kolejne serie

dziewczyny które piszą tu że zazdroszczą Nam w UK Nexta online...jaki jest problem żebyście coś zamówiły i żebyśmy (tzn. mówię teraz za siebie :-)) wysłały Wam do Polski:tak: Czasem jak są jakieś promocje, a online są często lub coś jest na prawdę fajnego to na pewno by się opłacało wysłać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Myślę, że ten zestaw będzie bardzo fajny:tak: I zobaczysz, co go bardziej "kręci"- pojazd czy zwierzątka:-D Własnie dokupowanie kolejnych zestawów jest bardzo fajne:tak:

My dzisiaj na urodziny roczniakowi kupiliśmy taki podstawowy zestaw z cyferkami:

5497-lego.jpg
 
u nas zwykłe lego cieszy się większym zainteresowaniem niż duplo więc my idziemy w tym kierunku ;-)



ej to wasze dzieciaki mają 23 stopę ????
mój ma 22 butki, chociaż są ciut większe i myślałam, że ma mikroskopijną stópcie. może nie jest z nami aż tak źle ;-)


Mój dziadek mnie dzisiaj zaskoczył, przyjechał z sanatorium z prezentem dla młodego :szok:
zdalnie sterowana motorówka i jakiś tam żołnierski kład.
Motorówka zrobiła dużo większe wrażenie, była próba w wannie -
młody zachwycony :-):-):-):-):tak:
 
ej to wasze dzieciaki mają 23 stopę ????
mój ma 22 butki, chociaż są ciut większe i myślałam, że ma mikroskopijną stópcie. może nie jest z nami aż tak źle ;-)

Filip ma naprawdę dość dużą stopę i nosi angielską 6 czasem 6.5 to takie nasze 23. z tym że buty Filipa sa takie na teraz nie są na niego za duże, bo nie kupuję butów z jakimś większym zapasem
I mi się wydawało zawsze że mój ma duża stopę :-D Może dlatego że mój bratanek jest starszy od Filipa o 3 miesiące i zawsze dostaje buty po nim, przy czym zazwyczaj jeszcze są o pół lub rozmiar za duże dla Wiktorka :-)
 
elwiwas, buty bartka zazwyczaj są wieksze niż pozostałych firm.. wieksze tez sa z letka geoxy.. wiec tu tez musisz wziac poprawke... ale co dziwnego, że agacie z bartka kupilam polbuty rozmiar 23 a z CCC rozmiar 22...
 
reklama
dziewczyny które piszą tu że zazdroszczą Nam w UK Nexta online...jaki jest problem żebyście coś zamówiły i żebyśmy (tzn. mówię teraz za siebie :-)) wysłały Wam do Polski:tak: Czasem jak są jakieś promocje, a online są często lub coś jest na prawdę fajnego to na pewno by się opłacało wysłać

Martina, ja to NA PEWNO przemyślę!!:-D A ile mniej więcej koksztuje wysyłka do PL???
 
Do góry