reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Lenkaa jak dla mnie ta klawaitura calkiem fajna,w zwiazku z czym podpowiedzialam ja moim rodzicom na prezent gwiazdkowy dla Nicky.
dla mnie tak jak mowisz to zabawka jak kazda inna interaktywna.nie skupiam sie tylko i wylacznie na kredkach i klockach,mamy grajace kule,mowiace misie,gadajace czajniczki itp.wiec co za roznica.
tak ja powiedzialas kazde dziecko jest inne,moja uwielbia ksiazeczki,nie jest natomiast zainteresowana klockami.
a tv czy laptop,no coz idea nieogladania jest wspaniala no ale:
-ja mam laptop wlaczony od rana,mala widzi,interesuje sie coraz bardziej,rosnie w tym
-w szkole dzieci maja zajecia na komp od 6r.z,a my w tym wieku nie wiedzielismy z czym to jesc
-dzieci maja swoich idoli w postaci peppy,thomasa i czego tam jeszcze.skad?z tv
-komorka to chleb powszedni,dwie dziesiatki lat wstecz babcie sie noga zegnaly ze ludzie do siebie gadaja;-)

jednym slowem swiat idzie do przodu i ja mam zamiar podazac z jego nurtem.
 
reklama
JustMe: jakie zabawki Cię interesują?? tory wyścigowe Carrera?? tory elektryczne Maerklin??? tory Thomas & Friends?? inne dziwniejsz etory wyścigowe?? 4 pudła klocków lego?? (lego duplo wielki karton nam przy przeprowadzce wcieła.. ale nie spocznie nim nie znajde), Wii, Wii fit?? PS3??? co jeszcze pisz???? a napisze czy warto wpaśc na testowanie czy tylko na Andrzejki i przy okazji pomęczyć kota??
 
bali ja nie wzięłam Twojego postu do siebie, wpis był z przymróżeniem oka, z resztą cała ta wymiana postów też (nawet nie nazwę jej dyskusją, bo i nikt specjalnie się nie spierał) - spoks ;-) .

wonka - dodaję "amen" pod Twoją wypowiedzią :tak:.

wiolan niestety mam ustawiony ten weekend, bo już obiecaliśmy teściom że ich odwiedzimy, ale ogólnie czuję, że coś mnie zaczna rozkładać, bo gardło boli, więc i tak cała impreza byłaby pod znakiem zapytania, bo bałabym się pozarażać dzieciaki. Ale zaproszenie traktuję jako aktualne, co najwyżej w innym terminie, dogodnym dla Ciebie :-)

krewetka - ja już zgłupiałam z tym mierzeniem. Zawsze myślałam że mierzy się obwód na poziomie czoła, tak jak lekarz, ale ostatnio doczytałam ( a raczej wypatrzyłam) na aukcji "kochamczapki", że mierzy się tak :

miara_glowy.jpg

edziok - łóżeczko fajne :tak:

edit - teraz doczytałam krewetka, że pytasz o rozmiarówkę a nie mierzenie, więc tak - rozmiar to obwód głowy, ale zostawiam powyższy wpis, może komuś się przyda ;)
 
Ostatnia edycja:
a moje(tzn moje, mamy i brata) plany na mikołaja, i chociażbym miała nie jeść to kupie :-D
pluszak - gdyż moje dziecko to straszny milusiński
ta oto żaba
OGROMNA ŻABA FIONA 120cm maskotka ŻABKA prezent (1910618975) - Aukcje internetowe Allegro

jakiś zestaw instrumentów gdyż aktualnie jest etap gitary i graniu na sitkach :-D

jakaś ciastolina - jak może któraś jeszcze raz się pofatygować i coś mi polecić bo wiem, że już mowa tu była na ten temat.

i te puzzle co któraś wklejała.

klocków na razie mamy; takich zwykłych większych, lego duplo i normalne lego.
 
elwi takie? CIASTOLINA MEGA DUŻY ZESTAW 12 kolorów + 30el 1916 (1867168050) - Aukcje internetowe Allegro

a puzzle, kóre wklejała afi własnie zamówiłam: zyrafę, lokomotywę, koguta i zoo z 20 el. ;-) ciekawa jestem, czy przyjdzie mi jakiś badziew ;-)

u nas oprócz sanek naMikołaja, to chyba jeszcze jakieś zwierzątka mu kupię typu farma, czy coś.. bo ma takie małe zwierzątka- świat dzikich zwierząt czy jakoś tak i ostatnio ładnie się nimi bawi, wszędzie je ustawia :-)
 
Pewnie ten temat już był,ale ja nie nadążam:-pWczoraj kupiłam Nadii buciki w deichmanie za pół ceny czyli 69 zł,szału nie ma,ale się przydadzą na zmianę z innymi,kupiłam rozmiar 23.Chłopięce niebieskie też były:tak:
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dziewczęce/buty-dzieciece/00006001060765/kozaki dziecięce.prod?r=5&c=3&filter_size=212@23&st=PRODUCT&fil
C
o do zabawek to najlepszą zabawką jest mój laptop i telefon;-) I pięknie się bawi zabawkami innych dzieci;-)nawet jeśli ma takie same w domu:laugh2:
 
reklama
Lenka, jak Tylko bedziecie zwarci i gotowi to zaproszenie aktualne.. tylko daj wczesniej znac bo musimy ze strychu Comfy ściągnąć.... no i chyba byście musieli swojego lapka wziac z CD, bo do tego Comfy potrzeba napędu CD a u nas nei ma napędu... tak sie wlasnie zastanawialm czy nie odpalić archaicznego złoma z napędem CD i nie zobaczyć jak Agutka zareaguje na COmfy...:laugh2::eek::eek:

edziok, bardzo fajne te łóżeczka, ale mnie sie jedna wada ich nasuneła.. otóż łóżeczko jest bardzo nisko osadzone wobec czego może być problem z wysuwaniem szuflady.. pewnie sie wysunie ale trzeba będzie siłą do tematu podejść... w tej cenie to można na leciuchnych nozkach kupic, żeby ta szuflada tak o podłogę nie tarła.... no chyba ze szuflada ma swoje kółeczka, to luzik (nie doczytałam)

a ja sie zastanawiam, czy dziecko bawiąc się takim czymś: http://allegro.pl/ciastolina-play-doh-zestaw-pizza-4-tuby-i1918759518.html lub podobnym nie zechce tego sprobowac... oczywiscie z doswiadczenia wiem, że potem (jak spróbuje) będzie dalej pluło niż widziało, bo na pewno nie zaszkodzi taka masa solna.. chodzi mi o to czy dziecko odrózni fikcję od rzeczywistości..
 
Ostatnia edycja:
Do góry