reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
bali ja też mam jesienną na podpince polarowej - to dokupię najwyżej jedną zimówkę. Jakby co, to awaryjnie zimą coś się może jeszcze znajdzie.
 
My przed wyjazdem na wakacje kupiliśmy taki samochodzik Junior Mechanik, samochód do rozkręcania i narzędz (1744429993) - Aukcje internetowe Allegro. Sprawdził się rewelacyjnie, ta wiertarka ma kilka końcówek i można nią śrubki wykręcać, koła są wykręcane, silnik się wykręca. Samochodzik jeździ i coś tam śpiewa. Generalnie ma mnóstwo różnych funkcji i Rychu był tak zainteresowany jak nigdy. Najbardziej tą wiertarką, wkłada ją sobie bez końcówki do buzi i wierci, radość ogromna:)
 
Lenkaa ja kupiłam młodemu 2 zimowe w tym jedna ze spodniami. możesz kupić też kombinezon na podwórko na śnieg..


ooo narzędzia też by się już mojemu młodemu przydały, bo staremu już śrubki kradnie ;-)
 
aga kombinezon masz taki w całości, czy spodnie oddzielnie? Myślałam o takim komplecie kurtka ze spodniami - jak narciarskie.

Z narzędzi mamy na razie sam gadający młoteczek z playscol - Jasiek bardzo go lubi. O wiertarce też myślałam - następnym razem mu dokupię
 
Lenka: jesli mog się wtrącic: ja bym na twoim miejscu (i nie tylko) postawila na jednoczesciowy.. jesli bedziesz miala dwu to sniegu bedzie wszedzie pelno.. jedno sa o tyle dla takich maluchow wygodne, ze i cieplejsze i nic na wierzch nie wychodzi.... śnieg do srodka tez nie wchodzi...
 
Lenkaa mamy oddzielnie spodnie na szelkach i kurtkę, ale rozglądam się za jakimś używanym 1 częsciowym takim tylko na podwórko.
 
wiolan - oczywiście, że możesz się wtrącać :-) - po to zadaję pytanie, żeby uzyskać Wasze cenne rady - zwłaszcza jak ktoś już przetestował na jednym dziecku.
No to poszukam jednoczęsciowego i najwyżej jako drugi - komplet spodnie - kurtka. Ktoś ma pomysł gdzie tego szukać, poza netem? Bo takich jednoczęściowych w realu jakoś nie widziałam - poza takimi na maluchy - do 80cm.
 
wiolan - oczywiście, że możesz się wtrącać :-) - po to zadaję pytanie, żeby uzyskać Wasze cenne rady - zwłaszcza jak ktoś już przetestował na jednym dziecku.
No to poszukam jednoczęsciowego i najwyżej jako drugi - komplet spodnie - kurtka. Ktoś ma pomysł gdzie tego szukać, poza netem? Bo takich jednoczęściowych w realu jakoś nie widziałam - poza takimi na maluchy - do 80cm.

jeszcze jest chwila czasu na zimowe, ale H&M na pewno bedzie mial... moze we wrzesniu..
i popatrz/sledź oferty z tchibo.. oni maja rewelacyjne kombinezony.. jakość mega w porównaniu do ceny...
 
reklama
Do góry