reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
lenkaa kappahl ma jednoczęściowe, bardzo fajne , rozmiary chyba do 120 cm

edit:
tutaj masz linka:
PROXTEC - KappAhl
ten czerwony, tutaj jest jakiś zrypany kolor, bo wygląda na róż, w rzeczywistości jest czerwony
 
Ostatnia edycja:
oj juz kupujecie kombinezony?? ja mysle ze poczekam jeszcze bo nie chce żeby byl za mały..teraz nosi rozmiar80/86 kto wie może do zimy urosnąc jeszcze ...
a ja jestem na kupnie jakis fajnych garnkow itp dla Gabi ona tylko by w kuchni siedziala...
 
oj juz kupujecie kombinezony?? ja mysle ze poczekam jeszcze bo nie chce żeby byl za mały..teraz nosi rozmiar80/86 kto wie może do zimy urosnąc jeszcze ...
a ja jestem na kupnie jakis fajnych garnkow itp dla Gabi ona tylko by w kuchni siedziala...

mój to samo...mali kucharze nam rosną:-) ale Filip to tylko na razie cięzkimi i prawdziwymi garami sie interesuje:-)
 
Estragon fajne te przybory do gotowania,Ola bedzie mialakuchnie po Wiktorku ale jak na razie bardziej ja sprzety interesuja nia gary:-D

pytanie do mam ze starszymi dziećmi - ile kurtek na zimę potrzebuję dla Jaśka? Chciałabym już kupić te rzeczy, które później trudniej dostać jak się sezon rozkręci. Wiadomo, że dla mnie starczy i jedna, ale dziecko raz się przewróci na błoto i kurtka do prania, a czasem jeszcze gdzieś trzeba wyjść w tym dniu - dwie wystarczą, czy raczej trzy?
nie wiecej niz 2,a kombinezon chcialabym spodnie na szelkach +kurtka ale zobaczymy co sie trafi


mam pytanie do justme:
na zdjęciach widziałam że twój Franio ma taka wiertarkę: PLAYSKOOL GADAJĄCA WIERTARKA WIERCIPIĘTKA GW (1760224532) - Aukcje internetowe Allegro

jesteś z niej zadowolona, a mały zainteresowany??? chcę kupić Filipowi jakieś narzedzia, albo właśnie taka wiertarkę i nie mogę sie zdecydować co wybrać.
na oku mam jeszcze:
HANDY-MANIEK-GADAJACA SKRZYNKA NA NARZEDZIA-KURIER (1757734590) - Aukcje internetowe Allegro
sorki ze odp ale my mamy narzedzia Manka i sa ok



przeraza mnie mysl o zimie,brrrrr;-)
 
agulam nie przepraszaj....każda porada cenna:) ja pytałam justme odnośnie tej wiertarki, a własnie chciałam tez wiedzieć co sądzicie o tej gadającej skrzynce:) wszystkiego na razie nie kupie więc nie wiem co wybrac:)
 
reklama
Do góry