reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

No to nieźle przetrzepke zrobili
W naszym też chłopakowych więcej było,ale dziewczęcych i tak sporo
One szybko schodzą,bo widzialam,że z fajnej bawełny są i (co ja na to bardzo patrzę) te zapinania są równo na tym obszyciu
Kiedyś w Carfurze kupiłam jedne bodziaki,fakt,że 6 zł tylko,ale te zapinania były kawałkiem na materiale i za jakiś czas oczka szły w tym materiale,lipa totalna,a nie obejrzałam wtedy dokładnie bo się spieszyłam
Bodziaki na koszulkę przerobię ,tylko nie wiem kiedy hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
i co Aldonta,dorwałas te bodziaki?



nieeee.....ja chciałam bluzeczki....brąz + turkus ale jakos hmmm...braz fajny a tamta......wziełam rajstopki brazowe i w kropeczki......cieniuskie ale nie za duże te 80 a wiekszych niet....chyba wogóle nie było....sa takie akuratne


tysia dzieks pojde na pewno po skarpetki...moze bedą :/
 
kurcze patrze w g azetke a tam rajstopki sa do 92 rozmiaru.....a u nas niet nawet sprawdzałam chłopiece.....80 sa takie akuratne, moze tamte byłyby za długasne,,,,sama nie wiem
 
nawet jak za dlugaśne to jak założysz, nie będą tak rozciągnięte, Pit jedne takie ma co kiedyś była wrzuta rastopek ze skarpetkami po chyba 7 zł
Zakładałam mu 86 jak nosił 80 i takie nie były rozciągnięte właśnie do końca,a teraz będą na jesień czy zimę w sam raz
 
nawet jak za dlugaśne to jak założysz, nie będą tak rozciągnięte, Pit jedne takie ma co kiedyś była wrzuta rastopek ze skarpetkami po chyba 7 zł
Zakładałam mu 86 jak nosił 80 i takie nie były rozciągnięte właśnie do końca,a teraz będą na jesień czy zimę w sam raz


tak ale czasem te nierozciagniete leca w dól :/ heh a sie zobaczy
 
pytanie do mam ze starszymi dziećmi - ile kurtek na zimę potrzebuję dla Jaśka? Chciałabym już kupić te rzeczy, które później trudniej dostać jak się sezon rozkręci. Wiadomo, że dla mnie starczy i jedna, ale dziecko raz się przewróci na błoto i kurtka do prania, a czasem jeszcze gdzieś trzeba wyjść w tym dniu - dwie wystarczą, czy raczej trzy?
 
reklama
Lenkaa ja wprawdzie nie mam starszych dzieci, ale wydaje mi się, że 2 wystarczą i to różne, jedną mam jesienną, ale na grubej polarowej podpince z kapturem, a drugą zimową i myślę, że jak będzie awaria to ta jesienna da radę ze swetrem pod spodem
 
Do góry