reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Ja tylko teoretycznie:-) czytałam w gazetach mausiowych, że są polecane, ze względu na anatomiczny kształt smoczka i poza tym to chyba oni produkują taką śmieszną, "pofalowaną" butelkę?:-)
 
reklama
Minimundo ma ciuszki ładne, nie drogie i dobrych marek. Mam nadzieję, że bawełna też będzie dobrej jakości jak zapewniał opis aukcji. A Ty, JustMe5, masz już swoją paczkę? Jesteś zadowolona?

ja też ostatnio zrobiłam duuże zakupy u tego sprzedawcy:tak:. Nawet kupiłam te same bodziaki ze słonikami:-). Ja jestem bardzo zadowolna, bo ceny niższe niż w sklepach firmowych, baaaardzo szybka przesyłka. Ta Pani jest z Krakowa i umówiłam się, że następnym razem będę odbierała osobiście;-)

Krewetka wysłałam Ci PW;-)

Ewcia ja będę kupowała łóżeczko turystyczne, bo często nocuję u mojej mamy w Krakowie, więc tam sobie je postawię:)
 
reklama
Do góry